Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO (/Temat-TreePay-pl-Profesjonalna-i-Innowacyjna-Platforma-Programow-Partnerskich-Sprawdz-TO-108529)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - Zarobiony_Koles - 14-02-2015 20:51

Ile czeka się na wypłatę od zlecenia wypłaty?


RE: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - Radek4921 - 14-02-2015 20:56

(14-02-2015 20:51)Zarobiony_Koles napisał(a):  Ile czeka się na wypłatę od zlecenia wypłaty?

(14-02-2015 17:07)treepay.pl napisał(a):  
(14-02-2015 17:00)SokoleOko napisał(a):  można wiedziec z jakiego banku wysyłacie wypłaty?
i ile sie czeka na wypłate?

Wypłaty są realizowane z Deutsche Banku.
Czas oczekiwania jest uzależniony od aktualnej ilości zleconych wypłat. Najczęściej będzie to 1 - 2 dni roboczych. W skrajnych przypadkach dłużej, ale wtedy będziemy o tym informować osoby, których to dotyczy.



RE: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - Duxone00 - 15-02-2015 00:18

To zobaczymy jak będzie dalej Big Grin




RE: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - Radek4921 - 15-02-2015 10:09

(14-02-2015 12:55)SokoleOko napisał(a):  
(14-02-2015 12:52)aero2 napisał(a):  Leadmore lepsze, nie ma co nawet porównywać.

testowaleś chociaż ? mi tu wpada więcej niż na leadmore mimo że stawka jest mniejsza

o kurde to wychodzi na to że teraz odnowien wogole nie dostane tylko jak wskocze na PREMIUM LEVEL 1 a żeby tam wejść trzeba mieć 103 leady i tylko 0,1% ;/ czyli 35 gr za odnowienie tak ?
@Edit żle obliczyłem kurde 3,5 grosza za odnowienie ;/ czyli zeby zdobyc te 3,50zł z odnowien to musze mieć 100 aktywnych sybskrubcji ? coś słabo z tymi odnowieniami ;/

0,1 % z 3,5 zł to 0,35 gr Smile


RE: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - MankuT - 15-02-2015 11:39

Ten system odnowień u Was to jakaś pomyłka


RE: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - Shadow271 - 15-02-2015 12:07

Podnieście prowizję od dodatkowo odebranej wiadomości do co najmniej 10%(dla 1 lv)

"U nas Twój zarobek nie kończy się na zdobyciu leada. Każda wiadomość obciążająca powiązana z Twoim leadem to dla Ciebie dodatkowy zysk w postaci prowizji !"
Kończy się pokerface
17,5gr na 50lv


RE: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - treepay.pl - 16-02-2015 01:42

W związku z licznymi uwagami do naszego systemu odnowień, postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i nieco go zmienić - oczywiście na Waszą korzyść. Jak już wspominałam we wcześniejszych postach liczymy na długą i owocną współpracę, dlatego chętnie podzielimy się z Wami naszymi zyskami Smile

Zainteresowanych zmianami odsyłamy do naszego działu FAQ.

admin Karolina, zespół TreePay



RE: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - SokoleOko - 16-02-2015 12:18

Zleciłem wczoraj wypłatę Smile na razie wstrzymam się z zarabianiem u was póki jej nie otrzymam.

PS: Mam do was prośbę dodajcie możliwość dodania opisu do programu Pobierz Plik , zwiększyło by mi to konwersje Smile


RE: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - Krashai - 16-02-2015 12:32

Dodajcie videoplayer typu wtftube. Player to jeden z najlepszych programów, dziwię się że go nie macie.
Dodajcie go a zacznę u was zabawę, albo dajcie możliwość edycji streama!


RE: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - treepay.pl - 16-02-2015 13:16

(16-02-2015 12:18)SokoleOko napisał(a):  Zleciłem wczoraj wypłatę Smile na razie wstrzymam się z zarabianiem u was póki jej nie otrzymam.

PS: Mam do was prośbę dodajcie możliwość dodania opisu do programu Pobierz Plik , zwiększyło by mi to konwersje Smile

Rozumiem, że chodzi o dodatkowe pole 'opis' ? Nie ma problemu, będzie jeszcze dziś.

PS. Wypłata najprawdopodobniej dotrze jutro.

(16-02-2015 12:32)Krashai napisał(a):  Dodajcie videoplayer typu wtftube. Player to jeden z najlepszych programów, dziwię się że go nie macie.
Dodajcie go a zacznę u was zabawę, albo dajcie możliwość edycji streama!

O jaką edycję streama chodzi ? Mógłbyś opisać dokładniej ? Aktualnie można edytować tytuł, okładkę i zajawkę.

Ogólna uwaga: jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Piszcie na pw lub maila co dokładnie (aby nie było nieporozumień) potrzebujecie, a na pewno to uwzględnimy.