Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL (/Temat-Duze-pieniadze-malo-pracy-Trafficmonsoon-PaidVerts-MTV-by-Miko93PL-107247)



RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - pigwejq - 08-02-2015 10:41

W takim razie czekam z niecierpliwością Big Grin


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - ciekma - 08-02-2015 12:15

Też jestem bardzo ciekawy Smile może to będzie prawdziwa rewolucja Big Grin chociaż jak to mówią "kasyna zawsze wychodzą na swoje"


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 08-02-2015 12:30

Szczerze nie przesadzałbym ze słowem rewolucja, grając w gry hazardowe zawsze ponosimy pewne ryzyko ale możemy je o wiele zmniejszyć grając pewna strategią czy taktyką oraz grając rozważnie a niestety nie każdy tak potrafi więc hazard nie jest dla każdego Undecided

Chciałbym jeszcze raz podziękować za zainteresowanie moim dziennikiem, niezwykle motywujące są Wasze komentarze a także pochwały dziękuje Smile

[Obrazek: lxSyKP.jpg]


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 09-02-2015 22:25

Witam wszystkich tego pięknego dnia, tak jak obiecał Jo dzisiaj miało miejsca ( ma ) WIELKIE NALICZENIA.

[Obrazek: BwSV13.jpg]

Obecnie dostałem reklamy na wartość ponad 46$

[Obrazek: 3Jle4j.jpg]

Jak widzimy reklam dostałem ponad 98 więc mam co robić a to nawet nie połowa, po wyklikaniu wszystkich reklam postaram się dodać kolejny post lub edytować ten i dopisać coś od siebie Wink


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - averegen - 09-02-2015 23:03

Mi pobralo za kazda reklame podwojnie bap i jestem do tylu


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - pigwejq - 09-02-2015 23:22

Jak to się stało @[averegen]?
Może zwyczajnie dostałeś do obejrzenia tą samą reklamę parę razy?

Co do tego naliczenia, to jest jednorazowa akcja czy trwa kilka dni?


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 09-02-2015 23:50

Cytat:Mi pobralo za kazda reklame podwojnie bap i jestem do tylu

Wątpię aby taka sytuacja miała miejsce poczekaj jeszcze z godzinę może pobrało za reklamy które zostały Ci wysłane a po prostu jeszcze się nie pojawiły.

Cytat:Jak to się stało averegen?
Może zwyczajnie dostałeś do obejrzenia tą samą reklamę parę razy?

Co do tego naliczenia, to jest jednorazowa akcja czy trwa kilka dni?

Jest to pierwsza z dwóch części WIELKIEGO NALICZENIA aczkolwiek normalnie też możemy na przyzwoite naliczenia jeśli chcesz mogę wprowadzić Cię co nieco w program napisz na priv

Mam nadzieje, że pomogłem Smile


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 10-02-2015 01:54

WAŻNY KOMUNIKAT !



Jak mogliśmy zauważyć wystąpił pewien problem odejmowaniem pkt BAP od naszego konta za wyświetlanie reklam, mianowicie pkt odejmowane są 2 lub nawet 3 krotnie jak to już zauważył wcześniej jeden z użytkowników averegen. Administratorzy zapewniają, że robią co mogą aby rozwiązać problem i proszą aby nikt nie brał tiketów i nie pisał do nich w tej sprawie.

[Obrazek: 0wUdEy.jpg]


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - pigwejq - 10-02-2015 09:13

A ja myślałem, że to cały czas ta sama reklama szła Big Grin


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 10-02-2015 14:49

Jak pisałem niedawno w ciągu paru dni postaram się przedstawić Wam bardzo fajny sposób zyskania punktów BAP za gry w Paidverts obecnie eksperymentuje i testuje swoje pomysły i możliwości, postaram się wybrać ten najlepszy i przedstawić go Wam.

Do potwierdzenia swoich słów może dodam screen ilości pkt BAP przed grą i po, takie screeny postaram się dodawać codziennie przed i po grze Smile

[Obrazek: xexQMP.jpg]

I screen po krótkiej grze

[Obrazek: RMpyDR.jpg]

Jeśli kalkulator mnie nie kłamie to udało mi się zyskać w ciągu 10 minut około 17 213 pkt BAP, warto dodać że wczoraj było to około 12 000 lecz nieco inna strategią lecz w ciągu 20 minut więc idę chyba w dobrym kierunku trzymajcie za mnie kciuki abym mógł jak najszybciej wybrać najlepszą metodę i mógł się nią z Wami podzielić, dzisiaj to jest już niestety ostatni post ponieważ idę na nockę tak więc oczekujcie kolejnego postu jutro nad ranem, Pozdrawiam Smile

Reff ------------> https://www.paidverts.com/ref/Miko93PL