Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 (/Temat-Dziennik-pracy-Tropek-BobBudowniczy64-105535)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dziennik pracy SUB SMS - SylvvuuuS - 30-01-2015 21:58

Nie poddawaj się,każdy z nas jakos zaczynał Wink trzymam kciuki i obserwuje Wink


RE: Dziennik pracy SUB SMS - Tropek - 30-01-2015 22:01

(30-01-2015 21:58)SylvvuuuS napisał(a):  Nie poddawaj się,każdy z nas jakos zaczynał Wink trzymam kciuki i obserwuje Wink

no akurat mimo braku doswiadczenia na poczatku u ciebie chyba najszybciej zarobki skoczyly Big Grin tez obserwuje twoje wyczyny, jedna z moich idolek zarobkowych Lol


RE: Dziennik pracy SUB SMS - DrPrefix - 31-01-2015 10:16

A tam na brak doświadczenia nie ma co zganiać Big Grin, tylko na to że się za łatwo poddajesz jak widzisz że ci nic nie idzie ;p ja teraz mam zamiar zrealizować pomysł przez który znowuż powinienem mieć 1000 zł w jeden dzień Big Grin tak iż nie ma co się poddawać Big GrinLolJerk


RE: Dziennik pracy SUB SMS - Paranoidalny - 31-01-2015 13:15

Sam próbowałem sub sms, skończyło się na zarobieniu 60zł beka
Ale Tobie idzie nieźle więc życzę powodzenia ! Big Grin


RE: Dziennik pracy SUB SMS - Tropek - 31-01-2015 19:19

DZIEŃ 25

Zwykły dzień Smile Po prostu. Dobiłem 300 zł, spełniłem swój cel, więc jestem o to spokojny. Właściwie dzisiaj liczyłem tylko na zdobycie tego jednego, ostatniego leada.


[Obrazek: xyvmapsn0cri.png]


Zarobiłem dzisiaj: 9 zł
Zarobiłem w styczniu: 307.5 zł/300 zł CEL ZDOBYTY! Smile
Zarobiłem ogółem: 307.5 zł + 9.31$



Podsumowanie miesiąca: styczeń 2015

Mamy 31 stycznia, a to oznacza, że jest to ostatni dzień pierwszego miesiąca roku 2015 oraz ostatni dzień pierwszego miesiąca w subach Smile Szczerze mówiąc, gdy zakładałem ten dziennik, bodajże było to w Święto Trzech Króli niezupełnie byłem przekonany do tego, że uda mi się dobić jakąś trzycyfrową sumę. Ustalając cel byłem lekko zmieszany i wątpiłem w to, że zdołam go zdobyć. Mam tylko nadzieję, że w kolejnych miesiącach mojej pracy (bo nie jest to ostatni miesiąc, ja dopiero się rozkręcam) nastąpi progres, a nie regres i będę na tyle zdeterminowany, aby wyznaczyć sobie dziennie godziny pracy i je spełnić.

Tymczasem od razu mówię, że dziennik w lutym będzie prowadzony inaczej, bowiem muszę do końca lutego dopieścić moje konto matkę. Co jakieś 3 dni lub do tygodnia będzie zdawana aktualizacja ile zarobiłem, choć nadal będą to te stare konta i możliwe, że jakieś trzecie wplotę. Dopóki nie będę miał gotowego do pracy konta bazy, nie będę robił tak dużo kont.

Dziękuję wszystkim, którzy czytali ten dziennik i będą czytali oraz mnie wspierali i będą mnie wspierać, bo to naprawdę miłe i motywujące Smile

Wbrew wszystkiemu, wbrew temu ile ludzie zarabiają tutaj na subach i opisują te zarobki w dziennikach pracy, przy takim nakładzie pracy jaki włożyłem w styczniu w te zarabianie 300 zł to jest dla mnie wielka kwota Big Grin Rzecz jasna pieniądze odkładam na maszynę do grania Tongue

Tak wygląda stan konta na dzień 31.01.15:

[Obrazek: glc3y9zz8tou.png]

Dodatkowo zainteresowała mnie dziś gra Bitcoin Flapper Smile Czasami pogrywam sobie w gierki na moim złomofonie, więc to też bardzo fajna sprawa. Chcę zdobyć 1 BTC i to wypłacić, ponoć aplikacja jest wypłacalna, więc nie mam większych obaw.
Dopiero zacząłem, więc stan BTC jak na razie ubogi:

Stan BTC - 0.00003850

Keep going! Huh



RE: Dziennik pracy SUB SMS - RemoverPL - 31-01-2015 21:05

Gratulacje Smile
Zapraszam również do mnie.


RE: Dziennik pracy SUB SMS - nykkusek - 31-01-2015 22:10

@[Tropek] Nie poddawaj się! Mi gorzej szło niż Tobie na początku! Pamiętam moją radość jak mi wpadł pierwszy lead na HotCash w listopadzie, lead dokładnie za 1,50 zł. Nie wiedziałem jaką stawkę wybrać dla filmów, więc wziąłem najniższą facepalm

Staraj się czytać forum, nawiązuj kontakty (na zasadzie wymiany poglądów, a nie zasadzie "pijawki") i szukać inspiracji w innych dziennikach. Jak odebrałem swoją pierwszą wypłatę 50 zł z hotcash, nie byłem o tyle zadowolony z kwoty jaką zarobiłem, tylko byłem pełen motywacji, bo zdałem sobie sprawę, ŻE SIĘ DA!

Powodzenia, czytam Twój dziennik regularnie Wink


RE: Dziennik pracy SUB SMS - Koja - 31-01-2015 22:20

Gratulacje osiągnięcia celu. Podczas spamowania pomyśl na jakąs inna niszą. Może coś z własną stroną ? Możliwości z subami jest dużo Smile


RE: Dziennik pracy SUB SMS - Tropek - 06-02-2015 17:02

Przepraszam, że nie aktualizowałem dziennika, zrobię to dziś lub jutro choć i tak w ostatnich dniach nie pracowałem.
Pytanie na szybko, pilne, ważne, mega, bo zaczynam pracę: skracacz z maskowaniem którego fb jeszcze nie zablokował...

Dotąd używałem firsturl.de/net ale już padło :/ Pomóżcie.


RE: Dziennik pracy SUB SMS - WudzWioski - 06-02-2015 17:29

1ts.pl