Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. (/Temat-Dziennik-dwoch-zapalonych-do-pracy-przyjaciol-103718)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Voldir - 19-12-2014 17:51

Jeśli jesteście w tym ogarnięci i macie czas to czemu nie. Zawsze możecie się rozwijać dalej i nauczyć czegoś nowego przy okazji. Ja pracuję na FC metodą na lenia Smile


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 19-12-2014 18:07

Moim zdaniem to nie realne jak na nasz poziom, nie mamy szans zrobić czegoś takiego ;x


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Voldir - 19-12-2014 19:00

No to już sam sobie odpowiedziałeś Smile


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 26-12-2014 21:57

Dziennik narazie nieaktywny bo po prostu nie ma o czym pisać. Nic nie robimy i są tego skutki - 266.70 PLN w tym miesiącu.. Xerq się rozleniwił i jeszcze nie skończył launchera. Zaczniemy regularnie dodawać gdy będziemy cokolwiek robili.


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - KacperIvD - 26-12-2014 22:06

(26-12-2014 21:57)4funsecond napisał(a):  Dziennik narazie nieaktywny bo po prostu nie ma o czym pisać. Nic nie robimy i są tego skutki - 266.70 PLN w tym miesiącu.. Xerq się rozleniwił i jeszcze nie skończył launchera. Zaczniemy regularnie dodawać gdy będziemy cokolwiek robili.

Dacie radę, napewno. Kolega jak się wypala to patrzy na swoje projekty i jest z Nich dumny, to Jego napędza SmileBig Grin.


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - kociamber - 26-12-2014 22:18

(26-12-2014 21:57)4funsecond napisał(a):  Dziennik narazie nieaktywny bo po prostu nie ma o czym pisać. Nic nie robimy i są tego skutki - 266.70 PLN w tym miesiącu.. Xerq się rozleniwił i jeszcze nie skończył launchera. Zaczniemy regularnie dodawać gdy będziemy cokolwiek robili.


A już miałem pisać że się skończyło Smile trzymam za słowo i mam nadzieję że nie będzie szybkiego końca Wink


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 26-12-2014 23:35

Dzięki za zaglądanie Wink


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Noozer - 26-12-2014 23:47

Dacie radę chłopaki Huh


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 30-12-2014 20:48

Kilka dni minęło. Poznaliśmy Classa, zaoferował nam bezpłatną współpracę. Bez zastanowienia zgodziliśmy się z Xerqiem i wydaję nam się że wyjdzie to na dobre - Xerq i Class na prawdę dobrze się rozumieją i piszą razem launcher. Mam nadzieję, że do 1wszego uda im się skończyć. Pewnie teraz sobie myślicie "A 4Fun znowu się opier*ala Big Grin "
.
.
.
Nic podobnego !!! Big Grin Znalazłem nowy sposob na duuużą kasę, jest to mój pierwszy dzień obcowania z nim i zarobiłem już 66,24 zł HuhHeartHuhHeartHuhHeart .. Mam wielki zaciesz z tego, że udało mi się go odkryć i mam nadzieję że przez kilka dni uda mi się zarobić 200zł na nim HuhHeart .. Z Xerqiem i Classem na pewno będę jeszcze współpracował, ale dopóki nie ma launchera i tylko piszemy (ja nic nie robię bo oni piszą program a ja jeszcze nie kupiłem laptopa) poświęcam się w 100% nowemu sposobowi zarobku. Big Grin

Edit: Minutę później zarobione już 69,12 zł <3


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - nykkusek - 30-12-2014 20:56

W czym? PPA?

Ślędzę i życzę powodzenia! Big Grin