Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WildShow.tv Program Partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: WildShow.tv Program Partnerski (/Temat-WildShow-tv-Program-Partnerski-103676)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: WildShow.tv Program Partnerski - tdkzor - 18-01-2015 14:42

to jest właśnie urok kamerek... na poprzednik programie miałem 100 użytkowników, a kupiło tylko 2... tylko ze jeden az za 5000zł. Zależy też do jakiej grupy odbiorców trafiasz, jeśli to facebooki to nie liczył bym na jakieś ogromne zyski, bo tacy ludzi to świerzaki i potrzebują czasu aby się wdrążyć. Najlepiej trafiać w tych wciągniętych w kamerki.


RE: WildShow.tv Program Partnerski - mysc - 18-01-2015 14:47

Na poprzednim programie czyli masz na myśli showupa ?
Tutaj mnie własnie pociesza to, że 10% jest cały czas, nie tylko przez rok - więc może się kiedyś wciągną i zaczną wpłacać.

Niestety ruch mam z fb, nie mam żadnego pomysłu w jaki sposób trafiać do ludzi już wciągniętych w kamerki. Na FB na pewno jakiś % takich jest, ale wiadomo że ciężko do nich trafić ;/


RE: WildShow.tv Program Partnerski - Takeo - 18-01-2015 20:00

jakie minimum wypłaty z programu partnerskiego ?


RE: WildShow.tv Program Partnerski - WildShow - 18-01-2015 22:36

(18-01-2015 20:00)Takeo napisał(a):  jakie minimum wypłaty z programu partnerskiego ?

Aby wypłacić trzeba uzbierać minimum 1000 kredytów.


RE: WildShow.tv Program Partnerski - Kickster - 19-01-2015 12:20

czyli jak mam teraz 56 kredytów to tak jakbym mial 5,60 tak ?

Od dzisiaj biorę się za promocję, mam zamiar coś tam ukulać u Was, na razie 4 osoby zarejestrowane, wieczorem pewnie będzie lepiej ;d


RE: WildShow.tv Program Partnerski - Radek4921 - 19-01-2015 22:09

Zlecona wypłata, dam znać jak dojdzie.


RE: WildShow.tv Program Partnerski - WildShow - 21-01-2015 13:27

UWAGA! DODANY NOWY PKT REGULAMINU!

Kredyty z programu partnerskiego wypłacane będą w momencie, gdy co najmniej dwie polecone osoby zakupią dowolną ilość kredytów za pośrednictwem formy płatności innej niż SMS.

Jesteśmy zmuszeniu wprowadzić taki pkt. ponieważ niektórzy użytkownicy, próbują grać "nie fair" Myślę, że użytkownicy którzy zarabiają u nas i nie mają nic na sumieniu, nie odczują tej zmiany.

Pozdrawiamy


RE: WildShow.tv Program Partnerski - Kickster - 21-01-2015 13:52

Mysle ze odczuja bo mam 33 zarejestrowanych osob i 300 kredytow za wejscia ale na razie nikt nie wplacil i co nie otrzymam wyplaty ? Moj ruch jest naturalny a nie motywowany i to nie moja wina ze nikt nie wplaca. Mam 623 kredyty i jutro mam zamiar dobic do wyplaty.

Edit:

No i tez takie moje zapytanie jak ten punkt regulaminu ma sie di kredytow zarobionych za unikalne wejscia ? Macie wglad do szczegilowych statystyk ze jakas pula punktow zostanie zablokowana np. na czas az te dwie osoby wplaca zeby spelnic pkt. regulaminu czy jak to jest ? Wzialem sie ostro za promocje i nie chce zeby ten czas poszedl na marne.


RE: WildShow.tv Program Partnerski - mysc - 21-01-2015 15:13

Mam 27 użytkowników i też nikt nie wpłacił - mimo tego że wszyscy są naturalni, wszystkie wejścia mam z dobrowolnych kliknięć w bannery reklamowe Smile
Zmiana dla uczciwych osób jak najbardziej będzie odczuwalna ;/

Za to dużym plusem jest brak limitu czasowego naliczania tych 10%, więc liczę że w końcu wpłaty ruszą.


RE: WildShow.tv Program Partnerski - Kickster - 21-01-2015 15:35

Tu problemem nie jest to ze ktos sobie fejkowe konta z wlasnych polecen zaklada (bo pewnie o to chodzi) tylko ze ja jako usher nie mam zbytniej motywacji zeby cos wplacic. Wiec moze warto zmobilizowac usherow czyms co serio ich zacheci do wplat. Ale nie moga na tym tracic partnerzy ktorzy robia naturalny ruch na strone. Macie przeciez mozliwosc sprawdzenia czy konta sa "aktywne". Czekam na wypowiedz administracji serwisu.