Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VoiceLab - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: VoiceLab (/Temat-VoiceLab-61608)



RE: VoiceLab - Damian91 - 06-04-2013 08:26

Witam mam takie pytanie odnośnie podawania danych osobowych czy podajecie na wszystkich kontach wszystkie dane poprawne? Czy może ktoś np zrobił cos takiego ze nagrał głosem męskim a podał dane do przelewu pesel itd np siostry czy koleżanki? W regulaminie jest napisane ze zawieramy z nimi umowę o dzieło. I czy ktoś orientuje się jak to wygląda od strony prawnej np czy z tego dochodu powiedzmy 122zł jak tyle zarobie to czy będę się musiał z tego rozliczać (jakiś pitem na wiosnę) i czy ten dochód doliczy mi sie do dochodu w ciągu roku jaki będę miał w US. Jest to ważne bo biorę stypendium i nie chciałbym go stracić. bo zawsze zarabiam brutto 3050 a jak dojdzie mi stówa to rodzice stracą ulgę na dziecko czyli tysiak w plecy.


RE: VoiceLab - Szaman1644 - 06-04-2013 08:28

Wydaje mi się, że każda kwota się liczy jaką zarobiłeś. Najlepiej jest mieć kartę prepaid i wtedy możesz podawać jakie chcesz dane a i tak kasa ci przyjdzie na tą kartę. Ja tak bynajmniej robię. Jeszcze w VoiceLab niczego nie wykonywałem, ale tak powinno tu też działać.


RE: VoiceLab - Sosna91 - 06-04-2013 10:34

oni odprowadzaja podatek wiec i ty musisz sie z tego rozliczyć


RE: VoiceLab - Majk - 06-04-2013 10:51

Jak wyglada sprawa z tym programem do zmiany glosu? Może ktoś polecić jakiś sprawdzony?


RE: VoiceLab - Medic78 - 06-04-2013 10:57

(06-04-2013 10:51)Majk napisał(a):  Jak wyglada sprawa z tym programem do zmiany glosu? Może ktoś polecić jakiś sprawdzony?

Podpinam się pod pytanie , jaki dokładnie program?

Bo testowałem kilka tych programów,to głos owszem zmieniają,ale szczerze jest to do dupy bo od razu widać,że głos ma nienaturalną barwę


RE: VoiceLab - Melex - 06-04-2013 11:11

(06-04-2013 10:34)Sosna91 napisał(a):  oni odprowadzaja podatek wiec i ty musisz sie z tego rozliczyć

to jest kwota wolna od podatku, czyli Tobie nic (zaden pit 11) do domu nie przychodzi to jak masz się z tego niby rozliczać ?


RE: VoiceLab - dvt - 06-04-2013 11:23

(06-04-2013 11:11)Melex napisał(a):  
(06-04-2013 10:34)Sosna91 napisał(a):  oni odprowadzaja podatek wiec i ty musisz sie z tego rozliczyć

to jest kwota wolna od podatku, czyli Tobie nic (zaden pit 11) do domu nie przychodzi to jak masz się z tego niby rozliczać ?

facepalm

dodatkowy dochód


RE: VoiceLab - Melex - 06-04-2013 11:27

no dobra, a jak zrobisz sobie te 4 konta na inne dane to wszystko rozliczysz na siebie ? Bo swoje konto dałeś ?


RE: VoiceLab - gość90 - 06-04-2013 14:34

"Kliknąłem w zadanie i czekam i czekam i czekam...
Po 15 minutach przenioslo mnie do zaakceptowania regulaminu, gdy to zrobiłem teraz od 10 minut czekam aż przeniesie mnie dalej... Cały czas tylko kręci się to "kółeczko" ładowania w firefoxie"


Ja mam taki sam problem tylko w google chrome kręci się to kółeczko z javy i z tą róznicą, że się na załadowało.. HELP! Ściągnełam tą wersje javy co chcieli ...


RE: VoiceLab - djmichu - 06-04-2013 15:18

chce nagrywać a tu komunikat Zadanie niedostępne co jest