Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 20-10-2012 20:39

(20-10-2012 20:36)mmichal013 napisał(a):  Więc tak mam nowe wieści w w sprawie sprzedaży na rynku międzynarodowym. ( prosto z konferencji )
Potrzebujemy 2 firm "Commerce" w naszym kraju i drugą w kraju gdzie chcesz to sprzedawać.

tylko w kraju gdzie chcemy sprzedawać to musi być 2 ta fabryka, czy czyjaś ? czy po prostu ktoś musi mieć w tym kraju taką fabrykę i tyle wystarczy


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 20-10-2012 20:58

Tak patrząc na wszystko ciekawe czy na odzieży bd na + :/


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 20-10-2012 21:02

(20-10-2012 20:58)UmCyK napisał(a):  Tak patrząc na wszystko ciekawe czy na odzieży bd na + :/

statystyki można robić mając sprzedanych coś produktów swoich i w ogóle mieć na rynku swój towar Smile

ja na razie mam same wydatki - płaca pracownikom i podatki, nie sprzedałem ani 1 wyprodukowanej rzeczy, więc jestem na minus


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 20-10-2012 21:04

A czemu od ciebie nie kupuje mmichal ?? Smile

Ale tak patrząc to można spokojnie np inwestować jeszcze w jedzenie np. Bo i tak np tych kanapek jest pare a nie w ch..


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 20-10-2012 21:06

Nowe info co do licencji już wiem co daje dokładnie
Dzięki niej zużywamy mniej materiału do produkcji


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 20-10-2012 21:10

(20-10-2012 21:06)mmichal013 napisał(a):  Nowe info co do licencji już wiem co daje dokładnie
Dzięki niej zużywamy mniej materiału do produkcji

czyli ja jej np do masarni mogłem nie kupować bo to ja produkuję materiał a nie potrzebuję materiałów do produkcji


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Eghemene - 20-10-2012 21:15

Nie chce mi się tak szczerze czytać tego tematu, bo jest tu trochę spamu, więc spytam. Ile mniej więcej na tym zarabiacie? Bo brzmi to ciekawie i jest przyjemną alternatywą, ale nie jestem pewien, czy w ogóle się opłaca.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 20-10-2012 21:17

na razie każdy zaczyna
każdy ma inne zarobki - kilka osób zainwestowało w firmy
zarobek zależy od energii, wpływów
nie ma szablonu, że każdy zarabia tyle a tyle - każdy zarabia indywidualnie, na każdego koncie zarobek będzie inny


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - haggard - 20-10-2012 21:19

Mi w sumie umknęło

To od czego zależy jakość produktu tworzonego przez twoją firmę, skoro licencja daje tylko mniejsze zużycie surowców?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 20-10-2012 21:21

(20-10-2012 21:19)haggard napisał(a):  Mi w sumie umknęło

To od czego zależy jakość produktu tworzonego przez twoją firmę, skoro licencja daje tylko mniejsze zużycie surowców?

jakoś produktów zwiększa się od ilości pracujących u ciebie osób i ilości szt wyprodukowanych u ciebie aż dojdzie do 100% ( na poziom taki jak produkty na rynku pochodzące z fabryk gry )