Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - luka600 - 16-01-2018 16:18

To skoro dzien porad ,ma ktos sposob na muted czat ?Obojetne czy spamuje na macro co 100 sec czy 200 sec, blokada czasowa i tak mi wskakuje,gra ma potencjal wiele serwerow.,lecz dosc szybko wpada blokada .


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 16-01-2018 16:23

(16-01-2018 16:18)luka600 napisał(a):  To skoro dzien porad ,ma ktos sposob na muted czat ?Obojetne czy spamuje na macro co 100 sec czy 200 sec, blokada czasowa i tak mi wskakuje,gra ma potencjal wiele serwerow.,lecz dosc szybko wpada blokada .

Podrzuć nazwę na PW.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - luka600 - 16-01-2018 16:51

Xanter98 poszlo pw


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 16-01-2018 16:51

(16-01-2018 16:18)luka600 napisał(a):  To skoro dzien porad ,ma ktos sposob na muted czat ?Obojetne czy spamuje na macro co 100 sec czy 200 sec, blokada czasowa i tak mi wskakuje,gra ma potencjal wiele serwerow.,lecz dosc szybko wpada blokada .

Kazda gra jest inaczej zbudowana. Nie istnieje uniwersalny sposob ktory ominie jakies zabezpieczenia. Bana pewnie dostajesz z reki moderatora czatu, wiec szansa na obejscie tego jest nikla.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Lanserek - 16-01-2018 16:56

Ludzie uspokójcie się...

Praktycznie codziennie na chacie osoby które zarejestrowały się na fali tego poradnika wykłócają się o leady, a po krótkiej rozmowie z Benem ci ludzie się kompromitują gdy okazuje się, że takie osoby mają kliki wyłącznie z indii, egiptu i innych krajów trzeciego świata

Wy w temacie denerwujecie się gdy ktoś nieumiejętnie spamuje i tym samym psuje Wam gierki, a mnie denerwuje gdy przynosicie wstyd wykłócając się z adminem jakoby Was wybrał z tysięcy partnerów, aby ciąć Wam leady

Nie rozumiecie, że każdy z partnerów podlega pod ten sam stały system zliczania leadów....

Zatem następnym razem zanim zaczniecie płakać na chacie bo macie 20 klików i 0 konwersji sprawdźcie:
- z jakich krajów pochodzą wasze kliki
- jakie dokładnie oferty przypadają na wasze kliki

Może okazać się, że z tych 20-40 clicków o które płaczcie 80 % pochodzi z krajów trzeciego świata i pin submitów które bardzo słabo konwertują

Poza tym nie wiem czy wiece, ale część ofert jest CPE

[Obrazek: ebf9e8be83f37957382fe5c13bf6c64c.png]

Oznacza to, że user może sobie daną gierke pobrać i zainstalować, ale Wam zaliczy leada DOPIERO wtedy kiedy user osiągnie w grze dany poziom:

[Obrazek: 83ead0564162c4a5cbd7e07a716eae51.png]

Dodatkowo dla osób które czasem narzekają na konwersje - na ogads są też oferty CPC które obniżają ogólną konwersje dlatego z przymróżeniem oka patrzcie na ten wskaźnik:

[Obrazek: 1c85d527d1c4038ae02c2c5828eb2dd5.png]

I na koniec - mam nadzieje, że idioci spamujący aplikacje reklamodawców ogads takich jak castle clash zostaną zbanowani, bo to jest już wyższy poziom chamstwa i głupoty. Smile


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Stworkowaty - 16-01-2018 16:59

Jeżeli ktoś już wypłacal pieniążki i się rozliczal to miło by było jakby się do mnie zgłosił. Mam parę pytań, pozdrawiam.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - GavlosQ - 16-01-2018 16:59

(16-01-2018 16:56)Lanserek napisał(a):  Ludzie uspokójcie się...

Praktycznie codziennie na chacie osoby które zarejestrowały się na fali tego poradnika wykłócają się o leady, a po krótkiej rozmowie z Benem ci ludzie się kompromitują gdy okazuje się, że takie osoby mają kliki wyłącznie z indii, egiptu i innych krajów trzeciego świata

Wy w temacie denerwujecie się gdy ktoś nieumiejętnie spamuje i tym samym psuje Wam gierki, a mnie denerwuje gdy przynosicie wstyd wykłócając się z adminem jakoby Was wybrał z tysięcy partnerów, aby ciąć Wam leady

Nie rozumiecie, że każdy z partnerów podlega pod ten sam stały system zliczania leadów....

Zatem następnym razem zanim zaczniecie płakać na chacie bo macie 20 klików i 0 konwersji sprawdźcie:
- z jakich krajów pochodzą wasze kliki
- jakie dokładnie oferty przypadają na wasze kliki

Może okazać się, że z tych 20-40 clicków o które płaczcie 80 % pochodzi z krajów trzeciego świata i pin submitów które bardzo słabo konwertują

Poza tym nie wiem czy wiece, ale część ofert jest CPE

[Obrazek: ebf9e8be83f37957382fe5c13bf6c64c.png]

Oznacza to, że user może sobie daną gierke pobrać, ale Wam zaliczy leada TYLKO wtedy kiedy user osiągnie w grze dany poziom:

[Obrazek: 83ead0564162c4a5cbd7e07a716eae51.png]

Dodatkowo dla osób które czasem narzekają na konwersje - na ogads są też oferty CPC które obniżają ogólną konwersje dlatego z przymróżeniem oka patrzcie na ten wskaźnik:

[Obrazek: 1c85d527d1c4038ae02c2c5828eb2dd5.png]

I na koniec - mam nadzieje, że idioci spamujący aplikacje reklamodawców ogads takich jak castle clash zostaną zbanowani, bo to jest już wyższy poziom chamstwa i głupoty. Smile

Dobrze gada polać mu Big Grin


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 16-01-2018 17:03

[Obrazek: w7Ly3me.png]

OGAds działa jak działa. Wykres skacze, nie mam klików z dziwnych krajów, większość ruchu to Tier 1, ten sam ruch w każdej godzinie. No nie da się z tym nic zrobić, nie wiem czy mają jakieś problemy z ofertami czasami czy po prostu ludziom nie zalicza... a może przypadek, że klikają i odpuszczają. Już się pogodziłem, wynik mnie zadowala, więc w sumie gdzieś to mam, czy na 40 konkretne 40 clicków wpadnie 1 lead czy 40, dopóki kasa z tego jest Tongue


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 16-01-2018 17:16

@[Lanserek] Nie ma co takich rzeczy ludziom tlumaczyc, tylko sie coraz wiekszy spam pozniej robi w temacie. Masz absolutna racje oczywiscie, lecz sekret ofert CPE nie zostal jeszcze odkryty, bo czasami lead jest zaliczany od razu po instalacji.

Tak czy inaczej, kazdy dzien jest inny. To jest czysty spam na ktorym z godziny na godzine wynik moze ulec zmianie.

Mnie tez spotyka taka sytuacja, ze czasami na tej samej metodzie mam 10% konwersji, a godzine pozniej 50%. Jest to zmienna ktora jest ciagle w ruchu. Koniec koncow CVR na moich lockerach nie spada ponizej 33%, a mowa tutaj juz on5 cyfrowej ilosci klików.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 16-01-2018 17:25

5cyfrowa ilość klików? Mówisz o all time/miesięcznie czy dziennie? O.o