Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - AlphaStalker - 13-07-2017 15:31

Będę wpadał Smile Tak jak ostatnio, cicho, ale skrupulatnie Wink


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 13-07-2017 21:49

Dobry wieczór!

***Z przyjemnością pragnę oznajmić, iż w dni 18-19 lipca widzimy się w Krakowie!
Nie wiedziałem że tak szybko uda się to ustalić - proszę o jak najszybsze info osoby zainteresowane.
***

Rozdział 3 rozpoczęty, a już jest ogień! Jaram się niemiłosiernie Shy


Dzisiejsza praca wykonana - na najbardziej dochodowych niszach stawka zmieniona z najmniejszej na prawie największą - zobaczymy jak to wyjdzie. Zawsze byłem przy taktyce najmniejsza>wszystkie, bo w końcu najmniej pieniędzy bierze z konta. A teraz obieram taktykę ta większa>wszystkie - bo rzadziej bierze pieniądze z konta, rzadziej wysyłane są SMS. Która będzie bardziej dochodowa?
Co do odnowień to sprawa baaardzo rozwojowa - odnowienia MT na najmniejszej stawce zbierałem już długo ale pewną granicę już ciężko przekroczyć.

[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

= 193zł.

Z 200zł może siądzie Smile Jednak to jeszcze nie ten pułap - nie ukrywam, celuję wyżej Wink

Ci co obserwują snapa widzą jak żyję, jednak najwięcej pracy wykonuję po cichu. Nie chwalę się tu i tam że siedzę po nocy, czy że czas dla znajomych poświęcam czasem na jakieś drobne poprawki. Czasami tak trzeba - efekty w końcu będą! Wink Sam się o tym święcie przekonałem.
Przed wyjazdem miałem.. nazwijmy to 'stagnację'. Brak weny, motywacji, nic. Tylko już tak kompletnie, że nie wiedziałem że coś tu jeszcze napiszę albo zrobię Big Grin
A tu po powrocie o 180° inaczej. Rozpoczyna się pozytywnie.



Na dzisiaj to wszystko, dziękuję za wsparcie. Pozdrawiam wszystkich gorąco!






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Rak - 14-07-2017 02:55

Ha, wiedziałem Big Grin Fajnie, że wróciłeś Big Grin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Noozer - 14-07-2017 08:29

Ładne dniówki, powodzenia w 1k Big Grin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - radek0389 - 14-07-2017 08:39

Obserwowałem twoje poczynania i nadal będęSmile. Ale wydaje mi się, że masz wyższe ambicje. Dałeś sobie cel 50 tys a na ten moment zarabiasz koło 6000/mc. Z czego wynika, że aby zrealizować cel możesz tkwić w miejscu z zarobkami, baa nawet zanotować regres, więc zamień 50k na np. 80k Tongue.

PowodzeniaSmile


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - dazy19 - 14-07-2017 13:35

Cześć , pisałem pw ale niestety skrzynke masz pełną choć myślę że każdemu by się to przydało. Mógłbyś dac mi jakieś rady odnośnie szukania nisz i sposobów promocji bądź podesłać poradniki dzięki którym się uczyłeś ? Pozdrawiam i z góry dziękuję Smile ps. Mega dziennik i super osiągi Smile


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 14-07-2017 21:36

Dobry wieeeeczór Wink
@[Rak] Proroku Ty Big Grin miło!

@[Noozer] co mogę powiedzieć.. dziękuję!

@[radek0389] ziomeczku, wjechałeś mi na psyche jak chyba nikt nigdy w życiu Big Grin Nie żartuje, ciągle mnie to nurtuje. Masz rację - lepiej nie zrealizować dużego celu niż zrealizować mały - w najbliższym czasie wrzucę post z listą celów jak w rozdziale 2. To był tylko taki przedsmak.. Wink

@[dazy19] dzięki, powiem tak... Nie czytałem raczej poradników. Zaczynałem od spamu na FB - tam poznałem mnóstwo ludzi - serio Big Grin Żmudna praca z małymi zyskami ale ile doświadczenia... pisze fejk do fejka i od razu nawiązuje się rozmowa i to nie nudna Tongue co do promocji ja zawsze będę doradzał naukę pozycjonowania i automatyzację - reszta nie jest warta świeczki. No, ale od czegoś trzeba zacząć Wink Skrzynki nie opróżniam ze względu na masę pytań, praktycznie identycznych. W razie czego zapraszam na GG Wink




A wieczór ten spędzam z yerbą i komputerem Cool Przyjemnie się zapowiada - bez sarkazmu.
Pierwszy dzień testów wyższej stawki. Efekt? O 12 mniej aktywacji. Normalne - więcej trzeba mieć na koncie. Tak czy siak zbilluje przy najbliższej okazji - dlatego nie wracam do starej stawki po jednym dniu Smile
Dzisiejszy wieczór a może noc będzie pracowita - dużo do zrobienia, czas nagli, a jutro trzeba jakoś żyć i realizować kolejne cele Smile


Póki co...
[Obrazek: 1.jpg]
&
[Obrazek: 2.jpg]

= 201,50zł

Dalej to nie to... ale nie ma co gadać, trzeba pracować Big Grin

Produktywnego, piątkowego wieczoru Smile





RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Lanserek - 14-07-2017 21:57

(14-07-2017 21:36)mahuzz napisał(a):  A wieczór ten spędzam z yerbą i komputerem Cool Przyjemnie się zapowiada - bez sarkazmu.

Lol, no to dokładnie tak jak ja Big Grin Powodzenia!


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Miedziany - 14-07-2017 22:52

No i ten cel zapewne podwoisz, albo i potroisz Big Grin Zresztą, rozwijasz się na maksa widzę, zazdroszczę bo ja co zacznę to zaraz rezygnuję Big Grin Powodzenia dalej!


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 15-07-2017 11:36

Siemanko! Smile

@[Lanserek], właśnie myślałem czy Cie nie oznaczyć Big Grin

@[Miedziany], mam taką nadzieję. Czy się rozwijam... do tej pory myślę że tak, a co będzie potem.. zobaczymy Smile Dzięki!



Wczoraj ostatecznie 223zł.
Lepiej, ale ciągle idziemy w górę, trzeba brnąć do przodu i się rozwijać! Wink




W ostatnie 30 dni konwersja na eforsie wynosi na ten moment 17,31% Tongue
Czy może być lepiej? A no głupie pytanie - zobaczycie! Big Grin
Dzisiaj sobota - odnowień nie będzie - zobaczymy jak konwersja!
Na ten moment 8,75% - bardzo przyzwoicie Wink