Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Doorm - 30-12-2018 12:16

Ja także nie mogłem jej zacząć. Napisałem do admina. Zobaczymy próbowałem na 3 przeglądarkach...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 30-12-2018 13:14

Tak jak mówiłem - błąd ankiety. Właśnie otrzymałem wiadomość na prolificu, że był jakiś błąd i żeby upewnić się, że anulowaliśmy ankietę.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 30-12-2018 13:55

U mnie dziś jedna była za 1,25 i juz zaliczonaSmile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - GeT_SHoW - 03-01-2019 02:10

u mnie też wpadło Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - marcin7904 - 07-01-2019 10:57

Macie jakieś ankiety bo pod koniec roku coś wpadło a teraz cisza ...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - SkylineR34 - 07-01-2019 11:10

Ostatnio cisza.
Ale to taki okres był od świąt przez sylwestra i teraz początek roku.
W większości serwisów z ankietami było bardzo słabo, ale już od dziś ruszyło - od rana 3 ankiety w różnych serwisach wypełnione.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - lplplp4 - 08-01-2019 11:07

Aha...

We carry out various types of automated checks on accounts to improve data quality. These include assessing responses to surveys and questions, checking the trustworthiness of ISPs, reports from researchers, as well as other factors.

I'm afraid you cannot participate in further studies on Prolific because your account has failed one or more of these checks. We are unable to disclose further information about these checks.

However, you will still be able to withdraw any remaining rewards earned from your account.

U mnie to chyba koniec po tej wiadomości u góry jak i przy stanie konta Balance
£3.75 można zlecieć wypłatę. Ale dlaczego? Co jest powodem? Nie dostałem tej wiadomości od tak dopiero jak się zapytałem o ankiety że od 2/3 tygodni nie otrzymuję nic to dostałem tą wiadomość.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 08-01-2019 11:14

u mnie od 19 grudnia żadnej ankiety Angry


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - lplplp4 - 08-01-2019 11:18

Tym co nie przychodzą ankiety od jakiegoś czasu niech zapytają na pocztę tak jak i ja


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 08-01-2019 15:42

Ale mnie nastraszyłeś...Zaraz do nich piszę, bo od prawie miesiąca nie ma u mnie ankiet.
EDIT: Odpisali niemalże błyskawicznie. Na szczęście nie mam takiego problemu co kolega wyżej, tylko po prostu nie ma ankiet.