Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 07-07-2016 12:21

Powiem wam, że żeby nabijać punkty wcale nie jest potrzebny VPS ani własny komputer włączony 24h Smile
Wystarczy pewny myk w Konsoli, która znajduje się w każdej przeglądarce pod przyciskiem Zbadaj element Wink
Teraz wypłacam 5 euro co 1,5 dnia i wszystko hula jak ta lala Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 07-07-2016 12:47

Ja to tylko czekam kiedy usuną możliwość zdobywania pkt za filmiki Wink Wszystko do tego zmierza Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 07-07-2016 13:12

Pewnie za jakiś czas tak się stanie, ale jak narazie to można się nieźle obłowić nic nie robiąc Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 07-07-2016 13:15

(07-07-2016 13:12)Fsociety napisał(a):  Pewnie za jakiś czas tak się stanie, ale jak narazie to można się nieźle obłowić nic nie robiąc Big Grin



Zgadzam się, tylko po cholerę się chwalisz że znalazłeś taki sposób? Kto wie czy jakiś gimb nie doniesie im że można tak, tylko dlatego że sam nie zna sposobu Wink Znalazłeś buga, więc zachowaj to dla siebie...


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - banipunz - 07-07-2016 13:20

No moim zdaniem Xanthi ma racje, nie wiem po co to napisałes jesli nie miałes zamiaru sie tym dzielic, teraz ludzie moga zaczac szukac tego buga i coraz wiecej osob go pozna. Zarabiamy fajny hajs nic nie robiąc, nie badzmy pazerni i zostawmy to juz w spokoju korzystajac z normalnych sposobow na ktorych serwis tez zarabia Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 07-07-2016 14:03

Nie jest to żaden bug po prostu źle zabezpieczyli tylnią furtkę, a to że ktoś to też może poznać to szczerze w to wątpię, bo trzeba się znać na przechwytywaniu pakietów i ich interpretowaniu Wink
I już niech nie ściska was dupa, bo jak Pan D udostępnił sposób na VPS, który jest już niestety po części spalony (przez Pana D) to nic nie mówiliście... polska mentalność...


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 07-07-2016 14:24

(07-07-2016 14:03)Fsociety napisał(a):  Nie jest to żaden bug po prostu źle zabezpieczyli tylnią furtkę, a to że ktoś to też może poznać to szczerze w to wątpię, bo trzeba się znać na przechwytywaniu pakietów i ich interpretowaniu Wink
I już niech nie ściska was dupa, bo jak Pan D udostępnił sposób na VPS, który jest już niestety po części spalony (przez Pana D) to nic nie mówiliście... polska mentalność...



Nie ściska nas "dupa" jak to napisałeś, bo ja mogę mieć kompa włączonego i przez miesiąc i mam na to wywalone Wink Ja chcę żeby sposób z filmami jeszcze trochę podziałał Wink Sposób z VPS padł i chwała za to Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Driver494 - 07-07-2016 14:43

(07-07-2016 14:24)Xanthi napisał(a):  
(07-07-2016 14:03)Fsociety napisał(a):  Nie jest to żaden bug po prostu źle zabezpieczyli tylnią furtkę, a to że ktoś to też może poznać to szczerze w to wątpię, bo trzeba się znać na przechwytywaniu pakietów i ich interpretowaniu Wink
I już niech nie ściska was dupa, bo jak Pan D udostępnił sposób na VPS, który jest już niestety po części spalony (przez Pana D) to nic nie mówiliście... polska mentalność...



Nie ściska nas "dupa" jak to napisałeś, bo ja mogę mieć kompa włączonego i przez miesiąc i mam na to wywalone Wink Ja chcę żeby sposób z filmami jeszcze trochę podziałał Wink Sposób z VPS padł i chwała za to Wink

Padł tylko cebulakom co brali po kilka sztuk za darmo. Jak ktoś zainwestował w vps i używa jednego konta na polskim ip to nie musi teraz nic kombinować. Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 07-07-2016 15:08

Xanthi: w sumie zgodzę się z Tobą, z tym że dobrze się stało z tymi VPSami... na przyszłość ludzie się nauczą, że nie wszystko się udostępnia do takiego dużego grona odbiorców Wink

Driver494: pisałem tylko i wyłącznie o farmowych VPSach z Axfone Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 07-07-2016 15:19

(07-07-2016 15:08)Fsociety napisał(a):  Xanthi: w sumie zgodzę się z Tobą, z tym że dobrze się stało z tymi VPSami... na przyszłość ludzie się nauczą, że nie wszystko się udostępnia do takiego dużego grona odbiorców Wink

Driver494: pisałem tylko i wyłącznie o farmowych VPSach z Axfone Wink


Tylko czasem tego Twojego sposobu nie udostępniaj/sprzedawaj Smile Starczy już Lol


Świeże zamówienie sprzed kilku minut:

[Obrazek: s94Iv8h.jpg]