Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PROBLEM Z WYPŁACANIEM ]HIT xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 20-09-2012 15:02

No napewno, ale pieniądze poszły na wakacje odpocząć Smile


RE: [PROBLEM Z WYPŁACANIEM ]HIT xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - tomazzi - 20-09-2012 15:05

(20-09-2012 15:02)Szaman1644 napisał(a):  No napewno, ale pieniądze poszły na wakacje odpocząć Smile

w tej kwestii wolę się nie wypowiadać by za bardzo sobie ciśnienia nie podnosić Big Grin


RE: [PROBLEM Z WYPŁACANIEM ]HIT xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - polik95 - 20-09-2012 20:18

27 konczy mi sie plan 30 dniowy, moge liczyc na to, że dostane swoje pieniądze?


RE: [PROBLEM Z WYPŁACANIEM ]HIT xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - tomazzi - 20-09-2012 20:27

wypłaty wiszą i nie wiem co i jak a sam czekam na realizację
w sieci są dowody wypłat ale jedni mówią, że to fake inni, że prawdziwe


RE: [PROBLEM Z WYPŁACANIEM ]HIT xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Jumper002 - 20-09-2012 22:59

u mnie 22 będzie mijał termin miesiącznicy od zlecenia wypłaty ;p także pieniędzy chyba nie ma co się spodziewać


RE: [PROBLEM Z WYPŁACANIEM ]HIT xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 23-09-2012 15:56

Ja dziś zleciłem wypłatę. Zobaczymy jak to będzie.


RE: [PROBLEM Z WYPŁACANIEM ]HIT xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Yogii - 23-09-2012 17:11

nic nie będzieJerk2


RE: [PROBLEM Z WYPŁACANIEM ]HIT xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Mickel96 - 24-09-2012 14:35

Jest o to chodziło!! Zleciłem wypłate ii ?? zbanowali mnie!! xD


RE: [PROBLEM Z WYPŁACANIEM ]HIT xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - tomazzi - 24-09-2012 14:41

sprawdź czy przypomnienie hasła ci przychodzi, bo ja również nie mogę się zalogować, ale przypomnienie hasła na e-mail dochodzi więc chyba konto jest w serwisie
oczywiście na $ czekam i czekam ... ciekawe czy się wszyscy czekający doczekamy środków ...


RE: [PROBLEM Z WYPŁACANIEM ]HIT xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Mickel96 - 24-09-2012 18:34

O wypłacie można zapomnieć, jestem pewien że biznes zwinęli. Możemy poczekać jeszcze, powiedzmy do piątku i zobaczymy . .