Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 19-12-2018 17:38

Ja zdążyłem się zapisać na ankietę o netflixie, gdzie w późniejszych krokach musiałem pobrać swoją historię oglądania. Z netflixa nie korzystam, więc pobrałem jakąś gotową listę seriali, które rzekomo obejrzałem.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Fidziak30 - 20-12-2018 00:42

Dziś miałem 2; jedna za 1 funta a druga za 5 - niestety ta ostatnia 99/100 i out ;-) a wszedłem od razu. Trzeba mieć fart. PS: Jak wam nie zalicza przez dłuższy czas jakichś ankiet, to warto napisać bilecik, i się przypomnieć. Mi wiszą już dwie za 6 funtów, już pisałem, ale czasem tak jest, że pomimo, że napiszemy to wisi, ale spoko, jeszcze nie miałem sytuacji, by mi czegoś nie zaliczyło. No może jedną na 100 za 35 pensów, jak ktoś zapomniał, ale to standard. To się się przypomniałem i miałem zaliczenie w godzinę za 2 funty. Dla nowych: czytajcie i odpisujcie w miarę z sensem. Pozdrawiam.

Enjoy !!


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 20-12-2018 10:50

Jak ci dłuższy czas nie zaakceptują ankiety, to stanie się to samoczynnie. Jedynym warunkiem jest to, że musi minąć bodajże 21 dni.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - 74raf - 20-12-2018 13:28

Dzisiaj wpadły 2 ankiety jedna po drugiej za min.3 funty - za ankiety rey-figure siada dodatkowo kasa za rozwiązanie 20 zadań więc kasa pewnie będzie większa,przynajmniej tak było ostatnio z ankietami rey-figure


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - bimber14 - 29-12-2018 22:14

Jak u was z ankietami? Bo ja ostatnio 0...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 29-12-2018 22:50

Od prawie 2 tygodni zero ankiet. Najprawdopodobniej jest to spowodowane świętami, lecz myślę, że od stycznia powinno być już normalnie.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xmaniek6 - 29-12-2018 23:16

Przecież macie wielki napis , że jest okres świąteczny i w tym czasie będą tylko 3 wypłaty to chyba wiadome ,że admini też mają wolne facepalm można się spodziewać ankiet 4 stycznia


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - heycrey - 30-12-2018 01:05

Jezu każdy na tym zarabia tylko nie ja. Założyłem konto kilka miesięcy temu, od razu potwierdziłem maila, telefon, wszystko uzupełniłem a mam konto ON HOLD do dzisiaj... kilka miesięcy.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - SkylineR34 - 30-12-2018 07:40

W piątek była 1 ankieta za 1,2f, tak to 10 dni ciszy.
@heycrey Może sobie wybrałeś 'Researcher' zamiast 'Participant'.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 30-12-2018 11:55

Wskoczyła teraz ankieta na 20 osób za 4.20GBP Smile
EDIT: Szkoda tylko, że nie da się jej zacząć. Próbowałem na wszystkich przeglądarkach. Jest to jakiś błąd ankiety, a szkoda, prawie 20zł by wpadło :/