Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - 2 Rozdział - Zakończenie - Zarobiony_Koles - 17-06-2017 12:21

(17-06-2017 09:20)mahuzz napisał(a):  ...kilka miesięcy przed 18-stymi urodzinami mogę powiedzieć, że na etat nie zamierzam iść.

Cieszę się, że tak mówisz i aby to trwało cały czas. Aby tylko na słowach się nie skończyło jak u mnie. (W paru słowach swoją historię Ci opiszę) Teraz już jestem jakieś 9 miesięcy po osiemnastce, na dniach kończę szkołę i raczej idę na etat. Wszystko zrobiły problemy finansowe, jak miałem odłożonej kasy "w chuy" to teraz prawie wszystko poszło na leczenie.

Dziennika prowadzić nie musisz, swoje osiągnąłeś i udowodniłeś sobie, że jak chcesz to potrafisz. Ale uwierz mi, że to jakaś motywacja jest. Ziomuś, moje myślenie wyglądało tak, że z pustą ręką wpisu nie dodam, muszę być lepszy i tak było. Ale ciekawość ludzka oraz hejt swoje zrobił, że ja dziennik odpuściłem a teraz żałuje. Bo by był najdłużej prowadzonym dziennikiem na FORUM! Aczkolwiek do teraz mój dziennik jest największy póki co. Nie usuwaj dziennika, zrób wakacje, ustal formę miesięcznik i tyle! Pozdro!


RE: Mahuzz - 2 Rozdział - Zakończenie - Rak - 17-06-2017 13:34

Ja na starym, nieaktywnym koncie mam dziennik ze stycznia 2k15. Szkoda, że do teraz go nie prowadziłem Smile


RE: Mahuzz - 2 Rozdział - Zakończenie - Lanserek - 17-06-2017 14:17

Dokładnie @[mahuzz] po wakacjach wracaj i mam nadzieje, że wtedy będziemy się już ,,ścigać'', ale na cyfry 5-cio cyfrowe Smile


RE: Mahuzz - 2 Rozdział - Zakończenie - Admek69 - 17-06-2017 21:51

@[mahuzz] dzięki za miłe słowa Smile

Widzę na snapie że ładnie tam balujecie Smile

Udanych wakacji i przede wszystkim odpoczynku. Z fartem mordeczko impreza


RE: Mahuzz - 2 Rozdział - Zakończenie - Zawik - 17-06-2017 22:12

Kieliszki lecą, jest dobrze! Wink


RE: Mahuzz - 2 Rozdział - Zakończenie - grubyst - 17-06-2017 22:26

Dziekuje za wyróżnienie mordko! <3 ładuj baterie i potem ogień!


RE: Mahuzz - 2 Rozdział - Zakończenie - danoneksss - 18-06-2017 07:57

@[mahuzz]
Wow, dzięki za pamięć Smile
Ale to bardziej ja powinienem Ci podziękować za wszystkie porady itp. Big Grin


RE: Mahuzz - 2 Rozdział - Zakończenie - krolik2011 - 18-06-2017 21:37

Dzisiaj, skończyłem czytać cały dzienniki powiem tylko jedno:
Pierwszy raz spotkałem osobę która mimo młodego wieku wyznaczała sobie coraz to większe cele,
które rosły proporcjonalnie wraz z twoimi zarobkami, wiedzą i motywacją. Odpocznij sobie przez te wakacje i ponawiam prośbe kolegów wyżej, rób chociaż miesięczne porównanie. Też z dumą muszę przyznać że dzisiejszy dzień spędzony w tym dzienniku był doskonały. Miłych wakacji.

Pozdro


RE: Mahuzz - 2 Rozdział - Zakończenie - Mr Joker - 20-06-2017 13:11

Bardzo fajnie czytało mi się ten dziennik, brawo za cele. Smile
@[mahuzz] P. S. Odezwij się do mnie na GG: 31190827.


RE: Mahuzz - 2 Rozdział - Zakończenie - Samurai - 20-06-2017 19:21

Wciąż jestem i patrzę na to co było jak zaczynałeś prowadzić dziennik. Gratulacje wtrwałości Wink