Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium (/Temat-SubServices-pl-Nowy-Program-SMS-Premium-113343)



RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 18-04-2016 18:18

(18-04-2016 16:51)Huston napisał(a):  Tak tylko z tego co przeczytałem to jest na 5 dni, czy potem takie odnowienia które pozyskam od dnia dzisiejszego będą dalej aktywowane Smile?

Zdobyte od dzisiaj leady na stawce 1,50zł odnawiają się obecnie przez pięć dni (od poniedziałku do piątku). Odnowienia które pozyskasz będą się cały czas odnawiać z tą różnicą, że w późniejszym terminie ograniczymy je do 3 dni aby mieć jakąkolwiek zyskowność. Obecnie przekazujemy wam pełne 100% stawki!


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Huston - 19-04-2016 08:44

Okej dziękuje za odpowiedź. Proponuje jeszcze zaktualizować treść lub dodać jakiegoś newsa, bo po zarejestrowaniu myślałem że tam nikt nie żyje! Osobiście dla mnie nie liczy się wygląd czy treści ale pewnie wielu zjadaczy chleba właśnie z tego powodu może odpychać do przetestowania być może dobrego serwisu Smile!


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 19-04-2016 09:54

(19-04-2016 08:44)Huston napisał(a):  Okej dziękuje za odpowiedź. Proponuje jeszcze zaktualizować treść lub dodać jakiegoś newsa, bo po zarejestrowaniu myślałem że tam nikt nie żyje! Osobiście dla mnie nie liczy się wygląd czy treści ale pewnie wielu zjadaczy chleba właśnie z tego powodu może odpychać do przetestowania być może dobrego serwisu Smile!

Pojawi się wkrótce stosowne info odnośnie ostatnio dodanych programów, oraz nowej stawki. Postaramy się również częściej dodawać informacje nt planowanych działań serwisu w panelu, gdyż ostatnio faktycznie strasznie się w tym opuściliśmy Wink


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - karor - 20-04-2016 12:24

Wczoraj podczas meczu przetestowałem przez chwilę suby za 1,50zł oto wynik:

[Obrazek: 08gvCeh.png] + 30 zapisanych osób do subskrypcji.

Dzisiejsze odnowienia prezentują się tak:

[Obrazek: 4roHHz1.png]

Póki co jestem zadowolony Smile


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 20-04-2016 18:26

(20-04-2016 12:24)karor napisał(a):  Wczoraj podczas meczu przetestowałem przez chwilę suby za 1,50zł oto wynik:

[Obrazek: 08gvCeh.png] + 30 zapisanych osób do subskrypcji.

Dzisiejsze odnowienia prezentują się tak:

[Obrazek: 4roHHz1.png]

Póki co jestem zadowolony Smile

Gratulacje!

Sami jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, zarówno skutecznością wpadania leadów jak i intensywnością odnowień. Zapraszamy do przetestowania nowej stawki, która obecnie odnawia się przez pełne 5 dni! Na chwile obecną wpięte w nową stawkę jest 9 programów, które można poznać po dodatkowym piątym linku - http://prntscr.com/auolh4

Smile


SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - karor - 21-04-2016 14:19

Z odnowieniami dziś jeszcze lepiej niż wczoraj Big Grin nie mogę doczekać się weekendu na tych małych subskrypcjach Big Grin

[Obrazek: aefe94f286ca66cb356c5f74fa7c08dd.jpg]


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 23-04-2016 11:35

Chcieliśmy poinformować, że wszystkie programy zostały wpięte do systemu subskrypcji ze stawką 1,50zł i z odnowieniami!

Zapraszamy do promocji! Smile


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - fusek - 23-04-2016 18:26

dziwne moje testy wyszly zupelnie inaczej - 300 uu i ani jeden lead - tylko 3 osoby zapisane do subskrypcji


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 23-04-2016 18:49

(23-04-2016 18:26)fusek napisał(a):  dziwne moje testy wyszly zupelnie inaczej - 300 uu i ani jeden lead - tylko 3 osoby zapisane do subskrypcji

Kwestia tego co i w jaki sposób promujesz, dla przykładu kilka ostatnich leadów - http://prntscr.com/avwpjb

Jak widać wpadają zarówno małe subskrypcje jak i większe leady Wink


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - fusek - 23-04-2016 21:01

(23-04-2016 18:49)SubServices.pl napisał(a):  
(23-04-2016 18:26)fusek napisał(a):  dziwne moje testy wyszly zupelnie inaczej - 300 uu i ani jeden lead - tylko 3 osoby zapisane do subskrypcji

Kwestia tego co i w jaki sposób promujesz, dla przykładu kilka ostatnich leadów - http://prntscr.com/avwpjb

Jak widać wpadają zarówno małe subskrypcje jak i większe leady Wink


Promuje tak samo firesub - tam 4 leady - u Was - 1 + 5 nowych subskrybcji - nie rozumiem - nikt nie ma srodkow czy co