Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - QbeN11 - 16-12-2013 01:28

Właśnie się zarejestrowałem z refa więc jak możesz to wyślij mi poradnik, o którym była mowa na początku Smile
Z góry dzięki.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - NowyKoles - 16-12-2013 09:04

Mam pytanie. Dlaczego dla przykładu mam produkcje drewna 220, juz się to wyprodukuje, klikam żeby dodało i nie dodaje mi całej liczby 220 tylko jakies 160? Storage ma jeszcze pojemność więc nie wiem o co chodzi


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - UmCyK - 16-12-2013 09:08

Podatki płacisz.


Jak ktoś potrzebuje pomocy lub ma pytania dot. gry zapraszam na PW albo GG: 31209636


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - 30procent - 16-12-2013 11:31

wyplaty sa na jakie konto polskie? czy PP?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 16-12-2013 14:52

robisz wpłaty na PP i potem na polskie konto xD


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Tekri - 16-12-2013 17:01

Chciałbym się was poradzić co do ustawienia budynków.

Oto moje ustawienie

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Co o tym sądzicie, zmieniać coś?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 17-12-2013 02:31

jest moim zdaniem bardzo dobrze xD


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 17-12-2013 09:42

Tekri świetne ułożenie Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ktoArek - 17-12-2013 11:56

Tekri tylko nie potrzebnie budujesz drogi między skrzyżowaniami wystarczy że budynek styka się z narożnikiem i ma dostęp. Jak masz juz dostęp q5 przy magazynie to po drugie stronie nie musisz budować dróg na q5 szkoda surowców.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - fusek - 17-12-2013 13:23

czy budynki mozna przemieszczac?