Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! (/Temat-HighCash-org-Pochwal-Sie-Swoimi-Zarobkami-64378)



RE: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - Zera1 - 04-07-2013 16:59

Wypłaty na bank dostajemy około 7-10 dnia miesiąca.


RE: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - octawius - 04-07-2013 21:10

Na PP kasa już poszła a na bank będą realizowane w Niedzielę.

Łącznie dzisiaj: $36.12


RE: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - bolo9797 - 04-07-2013 22:30

Ja na pp nie dostalem... :/
@Edit
Moja wyplata zostala cofnieta... Czemu??
W profilu mam all wypelnione...


RE: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - kalutor - 04-07-2013 23:29

(04-07-2013 21:10)octawius napisał(a):  Na PP kasa już poszła a na bank będą realizowane w Niedzielę.

Łącznie dzisiaj: $36.12

Komu poszła, temu poszła...


RE: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - HAUKA - 05-07-2013 17:57

(04-07-2013 22:30)bolo9797 napisał(a):  Ja na pp nie dostalem... :/
@Edit
Moja wyplata zostala cofnieta... Czemu??
W profilu mam all wypelnione...

Że cofnięta to nie wiem czemu, najlepiej napisz do admina. Niestety na odpowiedź będziesz musiał poczekać bo nie ma on obecnie dostępu do internetu, ale to niedługo. Niemniej jak została cofnięta wypłata to raczej nie bez powodu, chyba że to jakiś błąd w serwisie


RE: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - bolo9797 - 05-07-2013 18:12

Dostalem e-maila ze brakowalo adresu pp .. Jest to dla mnie smieszne bo ostatni raz profil edytowalem hmmm 27 i konto pp mam dodane..


RE: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - lolekxp - 06-07-2013 08:44

sami ludzie kręcicie a potem zganiacie na administracje, dla mnie serwis jest świetny, wypłata 4 dni po zleceniu? to tylko w HighCash, inne serwisy sie grzebią nawet do połowy miesiąca, HighCash ma termin do 10-tego, a to że wypłacają wcześniej to się starają do czego widać ze pewne grono już się przyzwyczaiło że to normalne.
Pozdrawiam Wink


RE: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - HighCash.org - 07-07-2013 19:01

kalutor - Proszę przeczytać jeszcze raz nasz regulamin; wypłaty wysyłamy do 15 dnia danego miesiąca. Oczywiście za każdym razem staramy się wysyłać je szybciej pomimo takiego wpisu w naszym regulaminie ale nie zawsze jest to możliwe jak np. w obecnym miesiącu gdzie cała ekipa HC przez tydzień czasu jest pozbawiona stałego dostępu do internetu.

Jeżeli ktoś nie miał możliwości/zapomniał/jego wypłata została odrzucona w poprzednich dniach to jeszcze dziś do końca dnia może zlecić wypłatę.


EDIT: Przypominam raz jeszcze, że jest to temat do chwalenia się swoimi zarobkami więc dyskusję na temat wypłat proszę przenieść do tematu ogólnego.


RE: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - bolo9797 - 07-07-2013 21:11

16$ wyplacone !! Smile
Bardzo dziekuje i polecam!!


RE: HighCash.org - Pochwal Się Swoimi Zarobkami! - octawius - 08-07-2013 00:10

Wczorajszy łączny zarobek: $33.83