Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 12-09-2012 18:18

No i coś wiadomo? Wypłaca czy nie?


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Yogii - 12-09-2012 18:41

nie płaci


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 13-09-2012 13:56

Trochę szkoda kasy Sad


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - nitram - 14-09-2012 10:50

Wysyłam maila co drugi dzień i zero odpowiedzi, tomazzi masz jakieś i informacje, czy prosić moderatorów o przeniesienie do działu SCAM.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 14-09-2012 11:07

nitram niestety nie mam żadnych konkretów, taki obojniak się zrobiło
na kilku forach ludzie zamieszczają screen wypłat z września ( nie umiem ocenić czy to fake czy prawdziwe )
sam zleciłem wczoraj także zobaczymy co i jak


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 14-09-2012 20:35

Do poniedziałku poczekajmy. Tomazzi wtedy powinnien mieć wypłatę i wtedy się przeniesie, jeśli by nie wypłacał do scamu.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 14-09-2012 21:47

(14-09-2012 20:35)Szaman1644 napisał(a):  Do poniedziałku poczekajmy. Tomazzi wtedy powinnien mieć wypłatę i wtedy się przeniesie, jeśli by nie wypłacał do scamu.

dokładnie tak Smile przenieść zawsze się zdąży
zobaczymy co program jeszcze pokaże ...


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 18-09-2012 10:39

na tą chwilę myślę, że można przenieść do scamu
w 72 h nie otrzymałem wypłaty, czeka na realizację, a jeśli się coś zmieni to zawsze też się zdąży przenieść z powrotem Smile


RE: [PROBLEM Z WYPŁACANIEM ]HIT xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 19-09-2012 15:04

Szkoda.


RE: [PROBLEM Z WYPŁACANIEM ]HIT xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - tomazzi - 19-09-2012 15:12

(19-09-2012 15:04)Szaman1644 napisał(a):  Szkoda.

niestety ale nie zmienia to faktu, że był to na tą chwilę jedyny najdłużej płacący hyip działający z wypłatami na paypal