Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - docent120 - 18-08-2018 15:27

Witam też proszę o reflinka i bota na pw.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Alario - 19-08-2018 00:00

Z ciekawości jak u was wygląda dzienna liczba punktów? Tak żeby wiedzieć czy jestem na dobrej drodze czy powinienem trochę więcej posiedzieć, wczoraj jakieś 1550 pkt uzbierałem, a dzisiaj 1400.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 19-08-2018 11:09

Średnio ok 400-500 pkt dziennie konto premium . Max za follows 30pkt a za odwiedziny ok 25 pkt

Ma ktoś web alert na androida aby działo na zalogowaniu ?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Gawronix - 22-08-2018 09:25

Cześć, cześć.
Korzystam z tej stronki od paru miesięcy.
Za czasów kiedy min. wypłata wynosiła 10$ zdążyłem wypłacić hajsik bez problemu i to 2 razy.
Teraz kiedy w końcu uzbierałem to 20$ wypłata poszła. Na stronie od paru tygodni pisze mi Completed.
A na pp hajsu nie widać.
Pisałem do nich na maila i na fb ale bez odzewu :/


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Radeon121 - 22-08-2018 10:04

Witam, proszę o reflinka i bota na pw Wink


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - paolloooo - 22-08-2018 12:42

Ja bez konta premium 1000 pkt przez około tydzień, nie wiem czy się tak opłaca bez premium działać.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - mintek14 - 22-08-2018 13:30

Klikam sam bez premium i dziennie około 100pkt tylko, co robię nie tak ? W takim tempie to w rok nie wypłacę.
Proszę o bota na pw Smile


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 22-08-2018 13:33

Bez premium nie masz tyle samo follows i view co my z kontem premium. I nam nalicza punkty od razu a bez premium muszą zatwierdzić twoją pracę w klikanie.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - marsad7 - 22-08-2018 19:52

Mirki mam pytanie.
Jak założę sobie drugie konto na Twitchfollows i będę klikał followy, ale na innym Internecie o innym numerze IP, lecz na tym samym kompie co pierwsze konto to dostanę bana?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - chmiel2001 - 22-08-2018 20:25

Mam 2 konta na 1 kompie, przy czym jedno chodzi na chromie, drugie na operze. (bez VPN, testowo)
Wczoraj z jednego dostałem wypłatę. Na drugim mam 10$, bez bana (narazie) ani nic.
Jakby coś się zmieniło napisze update.