Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 12-12-2013 11:42

Miałeś racje Xzibin nic nie trzeba robić po rezygnacji z Private Land.
Nie sądziłem , że to powiem ale Polsko kocham cię!!!!


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 12-12-2013 12:55

Pawel: Tak jak na tym rysunku: http://postimg.org/image/cos84kk5f/

MarketGlory: Polska jest aktualnie najliczniejszym panstwem Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qwertson - 12-12-2013 15:14

Czy przy wypłacie pieniędzy trzeba odebrać potwierdzenie na mail? Mam taki problem że nie pamiętam z jakiego maila się rejestrowałem bo mam ich tyle że nie moge ich nawet spamiętać i używam też 10minutowych maili.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 12-12-2013 18:30

Przy wyplacie piszesz na pw jaki masz email paypal przed wyplata jeszcze


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Szatyn - 13-12-2013 10:04

Była kiedyś mowa o uwolnieniu się od okupowania przez innego gracza, gdyby ktoś mógł napisać jak to zrobić bez wojska


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 13-12-2013 15:12

Po 2 czy 3 dniach klikasz w Eliberate Town i mozesz nawet bez zolnierzy


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ingro85 - 13-12-2013 18:51

elo gdzie postawic szkołe najlepiej??


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - napixo1 - 14-12-2013 01:39

//bit.ly/1fcAOg6


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - lobodzinskii - 14-12-2013 11:28

ref


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 15-12-2013 11:02

Jak ktos jest moim refem prosze piszcie na pw. Ja nie siedze non stop w tym temacie wiec moge pominac kogos z poradami i poradnikiem dlatego sami sie zglaszajcie na pw Wink