Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane (/Temat-Wymiana-pieniedzy-zarabiam-com-U-nitram-a-wymiany-wstrzymane-52600)



RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - tomazzi - 20-07-2012 20:20

(20-07-2012 20:14)Czaplinek napisał(a):  tomazzi dzięki, nie czytałem pierwszego postu.
A Ty byś nie chciał się wymienić ? dużo nie mam Tongue

nie ma za co, tak myślałem, że nie zwróciłeś uwagi na 1 post Smile
nie dzięki, jak potrzebuję to robię przelew natychmiastowy z banku na paypal, a jak mam na paypal i potrzebuję na bank to sam wymieniam Smile


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 20-07-2012 20:47

matejkomat - > czekam na informacje z jakiego konta wysłałeś i jaką kwotę


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - MorderczaPiana - 20-07-2012 21:13

Jest możliwość wymiany PP na BGŻ ?


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - tomazzi - 20-07-2012 21:15

(20-07-2012 21:13)MorderczaPiana napisał(a):  Jest możliwość wymiany PP na BGŻ ?

a popatrz na mój post numer 543 oraz przeczytaj co pisze 1 poście tego tematu
to od razu z mojego lub z 1 tematu po ich przeczytaniu będziesz miał odpowiedź na swoje pytanie


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - matejkomat - 20-07-2012 21:36

(20-07-2012 20:47)nitram napisał(a):  matejkomat - > czekam na informacje z jakiego konta wysłałeś i jaką kwotę



odsyłąsz?czy co robisz?


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nana22 - 20-07-2012 21:40

Potrzebuję wymienić 4$ z pp na liberty


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - MorderczaPiana - 20-07-2012 21:52

,,Wymieniam PZ <-> ING <-> MBANK <-> Skrill <-> ALIOR SYNC <-> BLUECASH <-> LR <-> STP'' Czyli nie ?


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - Czaplinek - 21-07-2012 06:02

Wszytko jak ZAWSZE szybko i sprawnie.
Dziękuję.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 21-07-2012 07:12

@nana22, MorderczaPiana i pozostali użytkownicy Tak jak tomazzi już x razy to to podkreśla mam zablokowane konto na PP i nie mam możliwości przyjmowania ani też wysyłania z tego konta pieniędzy, koniec kropka.
Jak odblokują (pewnie dopiero za jakieś 150 dni) to o tym poinformuję w pierwszym poście i na pewno na końcu tematu też taka informacja się pojawi.
W związku z tym do tego czasu nie będę odpowiadać na wiadomości wysyłane na pw dotyczące PP będą one usuwane automatycznie.
Nawet za większą prowizję bo i takie pytania miałem czy założę inne konto na PP - odpowiadam stanowcze NIE
Rozumiem że jest wielka potrzeba wymieniania PP ale nie jestem w stanie w tej chwili pomóc.

Informuję również że dzisiaj wymiany będą realizowane maksymalnie do godziny 9:30 a następnie zostaną wznowione w niedziele czyli jutro ale konkretnej godziny nie jestem w stanie podać -> sprawy osobiste.
Dlatego proszę uzbroić się w cierpliwość nie zaśmiecać tematu i nie zapełniać mojej skrzynki (pomieści maks 30 wiadomości)
Na tę chwilę wszystkie wymiany zostały zrealizowane, jeśli kogoś pominąłem proszę aby taka osoba się ze mną skontaktowała do godziny 9:15.

Osoby które pewnego czasu pożyczały ode mnie pieniądze proszę o jak najszybsze uregulowanie zaległości ! Nie uregulowanie tych zaległości będzie skutkowało zgłoszeniem takiej osoby do odpowiednich organów ścigania.

Nastąpiły drobne zmiany w regulaminie proszę się z nimi zapoznać.
Pozdrawiam i życzę udanego weekendu.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - dzoseff - 23-07-2012 19:23

potrzebuje 344 zł bank za mb