Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 06-09-2012 15:25

paypal od kilku dni jest ponownie wyłączony bo znowu pracują
także znowu trzeba poczekać na jego powrót


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Mickel96 - 07-09-2012 15:34

@tomazzi
bronisz tej strony a jednak zniknęła ona z twojej sygnatury. . czyżbyś stracił do niej zaufanie ; )


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 07-09-2012 15:37

przygotowuję sobie miejsce na reklamę innych rzeczy, jak byś nie zauważył to miejsce w stópce jest ograniczone do pewnej ilości znaków
hmmm bronię chyba coś się rozpędzasz ze słowami ... mówię co wiem co się dzieje i mówię też co nie wiem co się dzieje, wydaje mi się, że tak powinna postępować osoba jako założyciel tematu i pomagać swoim poleconym, chodź i duże grono osób w nim piszących moimi poleconymi nie są


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 07-09-2012 17:33

Trzeba poczekać na powrót pp i jak najszybciej wypłacać, o ile jeszcze sie da.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Aligators - 09-09-2012 10:35

Chyba juz musze pożegnać się z pieniędzmiUndecided. Półtora miesiąca czekałem na wypłate 10 $. Niedawno ją anulowałem i, znowu zatwierdziłem. Czekam czwarty dzień i nic.

Niech ktoś mnie, może nakieruje. Wypłate zlecam w zakładce `withdraw`. Trzeba pisać coś w your comment? Sam już nie wiem co robić.

Jak ktoś może, niech poda mi na jaki adres e-mail pisać do admina, bo może pisze na zły? piszę do [email protected].


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 09-09-2012 10:58

w your comment musisz wpisać numer konta lr bo na jakie konto ma ci admin wypłacić środki jak mu go nie podasz ?
w przypadku paypal to adres masz podany w koncie więc już nic nie wpisujesz
e-mail do admina jest dobry


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - twisted123 - 09-09-2012 19:26

@tomazzi trzeba się pogodzić, ten serwis to SCAM.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 09-09-2012 19:32

(09-09-2012 19:26)twisted123 napisał(a):  @tomazzi trzeba się pogodzić, ten serwis to SCAM.

prawdopodobnie tak i też mi powoli na to zaczyna wyglądać, że tak się staje w tym serwisie chociaż ...
zobaczymy czy pp powróci wedle deklaracji, w pierwszym usunięciu powrócił czy zaczną wypłacać dalej nie wiemy:)zobaczymy jak nie no to mówi się trudno nie pierwszy i nie ostatni co zamienił się w scam Big Grin


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Yogii - 10-09-2012 10:56

ciekawe ze nie wypłacil od ponad miesiaca a ciagle masz ze placi


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 10-09-2012 12:06

(10-09-2012 10:56)Yogii napisał(a):  ciekawe ze nie wypłacil od ponad miesiaca a ciagle masz ze placi

w sieci są dowody wypłat z sierpnia i września, nie znam się na tym czy fake czy nie ale są więc na tą chwilę statusu nie zmieniałem
sam nie długo będę zlecał to stwierdzę na sobie czy płaci czy scam wtedy mogę zmieniać status