Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odnowienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Odnowienia (/Temat-Odnowienia-104387)



RE: Odnowienia - szykiryki - 25-07-2015 15:38

Nic się nie wyjaśniło, poza tym, że IP filmów nie jest takie samo jak EF. Za co przeprosiny?


RE: Odnowienia - namo - 25-07-2015 15:56

(25-07-2015 15:38)szykiryki napisał(a):  Za co przeprosiny?

Może chłpaczek chce rentę wyłudzić?


RE: Odnowienia - Early - 25-07-2015 16:40

IP nie pasuje, ale coś innego już tak, dlatego jest ban, bo gdyby nie było to fake konto, no to nie było by bana. Proste?


(25-07-2015 15:56)namo napisał(a):  
(25-07-2015 15:38)szykiryki napisał(a):  Za co przeprosiny?

Może chłpaczek chce rentę wyłudzić?

Coś masz do powiedzenia jeszcze rumunku? Siedzisz na tym forum i co druga wypowiedź jest twojego autorstwa. Przecież latasz na cipki, dupy itd. Ojj chyba się zbyt rozpędziłeś... Pozerku ty, leć trawnik kosić i córką się zajmij.
To ty na tym avatarku? Z taką twarzą to na 100% nie masz brania, nawet na kasę z sygnaturki chłopczyku. Nawet moja się z cb śmieje i tych twoich tekstów.


RE: Odnowienia - szykiryki - 25-07-2015 17:02

Dostał bana profilaktycznie...,bo zrobiła się "gównoburza" w tym temacie. Ja Go nie bronię, ale póki nic nie jest mu udowodnione to za co przepraszac??

p.s.@Early, abstrachując od tonu wypowiedzi/pomyj Twoich czy Namo to strasznie słabe, że Twoja dziewczyna ocenia kogoś na podstawie wyglądu/avatara... no, ale dobór partnerów życiowych to indywidualna kwestia.
p.s.2. jakieś wewnętrzne dyskusje toczcie się lepiej na pw.


RE: Odnowienia - Early - 25-07-2015 17:23

No to czekam na wyjaśnienia. Nawet sama eforsa nie wyjaśniła sytuacji. Łykacie wszystko jak pelikany gdy napiszą.


RE: Odnowienia - szykiryki - 25-07-2015 17:45

Ja tam nic nie łykam, bo kompletnie nie interesują mnie reklamowe konta eforsy (tak samo jak reklamy innych serwisów, które przesyłane mi są na pocztę tutaj).
@Early, ja mam tylko takie jedno pytanko. Po co tkwić w serwisie, który, w Twojej ocenie, jest jednym wielkim oszustwem i nie da się na nim zarobić? Przecież jest teraz masa innych dostawców, u których można się swobodnie zadomowić (i z góry mówię, że moim głównym 'zarobkowiczem' jest LM- eforsa to tylko miły dodatek, więc jak zniknie wielce mnie to nie obejdzie).
Nawet jesli okaze się, że filmsonline to multi eforsy, partnerzy, ktorzy są zadowoleni ze wspolpracy nie zrezygnuja...
CHyba że dochodzeniówka to Twoje małe hobby. W takim razie zapraszam do tematu leadmore, tam jest teraz mała aferka, dotycząca niezliczania leadów Smile

Edit. I Early'ego dosięgła ręką banodawacza, więc już mi nie odpowie...


RE: Odnowienia - namo - 10-08-2015 11:03

Dobra, skończcie już te dywagacje.

Jak tam u was odnowienia, u mnie 40% wypisało się w porównaniu do zeszłego tygodnia :-(

/Edit: Jednak nie, odnowienia wpadły jeszcze po północy, wypisało się 4% w porównaniu do poprzedniego tygodnia LOL


RE: Odnowienia - shiks - 24-08-2015 19:44

jak po północy będzie znów lipa z paczką odnowień to trzeba zbierać się na inny serwisSmile

ale jestem dobrej myśli Smile


RE: Odnowienia - bossos - 24-08-2015 20:06

Luknijcie na to u mnie:

http://scr.hu/4wdr/od2dm

Ewidentnie widać, że coś jest nie halo. Odnowienie z mt 7,50 powinno być co tydzień. W moim przypadku jest inaczej. Plik.rar odnowienie: 10.08 i 24.08 a gdzie 17.08?


RE: Odnowienia - Glexab - 24-08-2015 20:18

Może był brak kasy na koncie....