Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - vantage - 08-12-2013 17:56

A ja mam taką prośbę Smile

Mój login w GT to vantage. Od jakiegoś czasu sprzedaję towary za golda. Ale słabo idzie, bo zazwyczaj większość osób kupuje u pierwszych osób z listy.
A może dali byście się też innym trochę rozwinąć i kupili u tych "mniejszych"? Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ktoArek - 09-12-2013 12:58

Dlaczego niektórzy gracze nie wypłacają dywident po uzbieraniu 100 szt surowca?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - jabolek1991 - 09-12-2013 14:08

(09-12-2013 12:58)ktoArek napisał(a):  Dlaczego niektórzy gracze nie wypłacają dywident po uzbieraniu 100 szt surowca?

Pytałem na forum to mi moderator odp, że jest 30 tyś graczy i po prostu nie wypłaca przy 100 tylko przy 200, 300 itd. Widziałem u niektórych, że mają po 1600 i dalej nie wypłacili Tongue


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 09-12-2013 22:49

chce się pochwalić swoją osadą nie jest ona za bogata ale pomału pomału idę do góry xD

mam 6 lvl

25 % szczęścia


[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - malpa2 - 09-12-2013 23:07

Straż postawiłeś trochę kijowo bo tamtędy możnaby drogą puścić Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 10-12-2013 08:22

moze i masz racje ale dam rade xD jakoś xD


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - vantage - 10-12-2013 08:54

Sluchajcie a orientuje się ktoś czy da się jeszcze coś zrobić, gdy przy przesyłaniu Golda wpisało się błedne dane.. czy taki gold przepadł bezpowrotnie?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 10-12-2013 10:01

Spokojnie straz jest ok, droga moze isc prosto dluzej a potem skrecic co za problem? Dobrze zrobil bo mu siegnie straz ratusza na max lvlu a do rozbudowy ratusza potrzeba strazy.

Vantage oj nie wiem chyba nie. Napisz do supporta ale watpie zeby to cos dalo


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - marcel45143 - 10-12-2013 10:43

A ja wykupiłem policjanta i pisze dalej ze mam wykupić ze nie możne być darmowy nie wiem czemufacepalm


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 10-12-2013 11:22

Co? Niemozliwe zeby policjant byl darmowy. Moze potrzebujesz 2 a nie jednego