Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane (/Temat-Wymiana-pieniedzy-zarabiam-com-U-nitram-a-wymiany-wstrzymane-52600)



RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - matejkomat - 19-07-2012 22:20

co z moja wymiana?


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 20-07-2012 06:07

matejkomat jako że jesteś nowy Twoje konto i Twoja wpłata jest przeze mnie i administrację weryfikowana.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - adrick1197 - 20-07-2012 06:31

62$ na payza za 58$ na STP


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - matejkomat - 20-07-2012 07:10

W Twoim regulaminie nie ma o tym ani slowa ,w takim razie czekam na zzwrot gotowki na Lr jesli "weryfikacja" tyle trwa i ciekawe dlaczego nie poinformowales mnie o tym na PW!


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - Driver - 20-07-2012 09:43

Potrzebuję 40zł na [MB], za [PZ]

Pieniądze już wysłane na twoje konto PZ


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - Driver - 20-07-2012 10:09

wszystko jak zwykle szybko i przyjemnie Wink polecam jak najbardziej poraz kolejny

pozdro

PS.ty na górze, nie obrazaj!


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 20-07-2012 10:11

adrick1197, Driver -> zrealizowane.
matejkomat -> pogrążasz swoją i tak kiepską sytuację, prawda nie mam w regulaminie informacji że weryfikuję, ale mogłeś to zauważyć czytając temat, a weryfikuję tylko osoby które z mojego punktu widzenia są podejrzane, jeśli jesteś "czysty" nie musisz się o nic martwić.
A nie polecają mnie oszuści bo wiedzą że ich wyłapuję i nie mogą dalej robić przekrętów, pozostałe osoby są zadowolone.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - diabloo07 - 20-07-2012 10:14

Sorry, ale jak mogą Cię oszukać, skoro oni pierwsi wysyłają pieniądze? o.O


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 20-07-2012 10:20

diabloo07 mogą, mogą nie będę tu ujawniać takiego sposobu bo wyspecjalizują się następni w oszukiwaniu. To jedno
A po drugie może te pieniądze zostały już komuś skradzione i ktoś szybko chce je przesłać dalej ? Sposobów jest wiele póki sam na własnej skórze się nie przekonasz o tym to będzie Ci się to wydawać niemożliwe a jednak.
Tym postem kończę dyskusję.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - matejkomat - 20-07-2012 10:27

(20-07-2012 10:20)nitram napisał(a):  diabloo07 mogą, mogą nie będę tu ujawniać takiego sposobu bo wyspecjalizują się następni w oszukiwaniu. To jedno
A po drugie może te pieniądze zostały już komuś skradzione i ktoś szybko chce je przesłać dalej ? Sposobów jest wiele póki sam na własnej skórze się nie przekonasz o tym to będzie Ci się to wydawać niemożliwe a jednak.
Tym postem kończę dyskusję.

O 19 ma mi dac znac ,czekam do 19 30 Smile Mam nadzieje ze nitram wytrzezwieje do tego czasu.