Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 03-09-2012 14:03

ja w sierpniu nie wypłacałem nic, wszystko szlo w reinwestycje Smile
jak coś zlecę i dostanę to oczywiście zamieszczę screen Smile kilku poleconych wypłacało po 10$ z konta bez pisania do admina w sierpniu to w tym czasie 72 h otrzymywało na pp i na lr


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 03-09-2012 18:44

Przeglądałem inne fora i taka mieszana opinia o serwisie jest. Niektórzy mówią, że wypłaca, inni natomiast, że nie wypłaca. Tak jak u nas na forum.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - twisted123 - 03-09-2012 19:37

Moim zdaniem SCAM.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Mickel96 - 03-09-2012 19:46

Mi 5 wrzesnia kończy się jedna z inwestycji więc jeśli coś się będzie działo to wrzucę oczywiście update posta. Wink


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Yogii - 04-09-2012 13:27

jednym słowem - niepłaci


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - zyznos321 - 04-09-2012 13:55

Yogii napisał(a):  jednym słowem - niepłaci

dokładnie...
100$ w plecy pokerface


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Don Lewski - 04-09-2012 15:02

Mógłbyś tomazzi wrzucić jakiś dowód wypłaty jednego z tych Twoich poleconych? Tzn. z sierpnia, najnowszy, jaki mają.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 04-09-2012 15:09

jak jakiś będę miał podesłany to mogę zamieszczać
na zagranicznych forach inwestycyjnych dowody się co 2-3 dni pojawiają więc coś płaci
ja sam jak coś zlecę i otrzymam to zamieszczę i swój dowód, na razie same reinwestycje szły nie mam nic na account balance by zlecić wypłatę


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - twisted123 - 04-09-2012 18:24

Wydziałem te dowody i są podrabiane Smile

SCAM i nic więcej.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Mickel96 - 05-09-2012 15:33

Oni już nawet nie odsetek mi nie naliczyli, a dzisiaj o 10 skończył mi się depozyt : (