Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha - nieaktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Refback Sniecha - nieaktualne (/Temat-Refback-Sniecha-nieaktualne-29359)



- Kubabest - 31-12-2008 13:31

Hah , powiedzmy ze w chwili danej taka kwota nie dysponuje , a co do refkow to roche kiepsko ze nie mozna wymieniac .Co do Admina i Go pratt to oni w jakkis sposob sa ze soba (jak to brzmi :mrgreen: ) w sesie jakis oddzial .Maja wspolne forum , w i fimrach maja swoje reklamy typu w dingo i chill reklamy earn a w eran sa chyba reklamy chill i na 90% dingobux


- mrozio - 01-01-2009 14:26

Zapisany w loaded-bux.com nick: mrozio


- Sniechu - 01-01-2009 19:58

mrozio, potwierdzam!

Dostałem kasę z dingobux i to jeden dzień przed terminem. :idea: Teraz znowu zabieram się tam ostro za klikanie. Wypłaciłem refback wszystkim, którzy przekroczyli 1$, lub byli bardzo blisko. Nie wypłaciłem kasy tylko mattysowi5, który dawał mi na przechowanie ostatnio 25$ i w związku z tym prześlę mu wszystko razem w innym terminie, zaraz zaktualizuję resztę pierwszego posta.


- mattys5 - 01-01-2009 20:09

No to świetnie że udalo Ci sie wyplacic! ale jestem happy :idea:
oczywiscie wyplacisz mi całą kasę za kilka dni :-P


- Kubabest - 01-01-2009 20:09

o ktorej dokladnie zleciles wyplate?


- Sniechu - 01-01-2009 20:11

Hmm, coś o 19:14, tak jak wczoraj wypłacał. Mało tego, zdążyłem napisać do kolegi i jemu też udało się zlecić. :-|


- Kubabest - 01-01-2009 20:11

a ja caly dzien od 15 sie czailem i nic :cry:Na drugi raz strzalke mi pusc jak beda wyplacac :lol:


- Sniechu - 01-01-2009 20:14

Kubabest, niestety drugi raz będzie najwcześniej za równy tydzień. Wystarczy odświeżać C4C co 1 sekundę i zawsze trafisz. Mi już się 3 razy udało. :-|


- Kubabest - 01-01-2009 20:17

Trzeba byc jescze przy kompie .Ja mowie ze od 15probowlaem tym programikiem , a potem dalem sobie juz spokoj :evil2: .Ten programik nawiasem mowiac to jest swietny .Dzieki niemu duzo reklam lotnych wylapalem .


- Bloodme - 01-01-2009 20:32

Sniechu, jaki teraz jest stan konta w dingobux?