Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Kerak - 25-08-2014 23:05

A ja się dziwie czemu dziś tak tragicznie że 100+UU i 0 Lead...


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 26-08-2014 02:31

Fuck, strona nadal leży


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - tomswi - 26-08-2014 03:37

Będzie się jakoś dało ponownie przeliczyć UU na leady? Bo z pewnością u każdego jakieś są + PW w sprawie leada wysłane


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - DaviD1997PL - 26-08-2014 08:47

Co jest, czemu zakładka TOP15 została usunięta ? Widzę, że nadal są problemy, także chyba dziś nie biorę się za promocje programów bo to daremne będzie ...


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - tomswi - 26-08-2014 09:51

Dodatkowo u mnie w ogóle nie zliczane są UU zatrzymało się na 17 i nic. A ludzie napewno wchodzą no a poza tym wpadł lead a UU nadal 17


Odp: RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Zincuable - 26-08-2014 09:53

(26-08-2014 09:51)tomswi napisał(a):  Dodatkowo bynajmniej u mnie w ogóle nie zliczane są UU zatrzymało się na 17 i nic. A ludzie napewno wchodzą no a poza tym wpadł lead a UU nadal 17
Jesteś pewien, że wiesz co oznacza bynajmniej?
Ja nie mogę nawet wejść na stronę, więc nie wiem jak zalicza.

Wysłane z mojego Samsung Galaxy S4 za pomocą Tapatalk


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 26-08-2014 10:04

Tak jak mówiłem, z powodu wczorajszych rozproszonych ataków DDoS na naszą platformę (i to wyjątkowo mocnych, bo mogły naruszyć infrastrukturę dostawcy - co nas utwierdza, że rozwijamy się w dobrym kierunku Smile) zmieniane były adresy DNS na HotCash i na Programach Partnerskich - u jednych taka delegacja przebiega błyskawicznie i od razu zaczyna im wszystko działać, u innych z kolei trwa to do 24, a w szczególnych i rzadkich przypadkach nawet do 30 godzin. Dlatego jednym już wszystko działa, a innym nie.

Teoretycznie najpóźniej jutro każdy z Was będzie miał już w pełni działającego HotCasha, a większość jeszcze dziś. No chyba, że pojawią się jeszcze jakieś niespodzianki, ale na wszystko staramy się szybko reagować.

PS. Top15 wróci na dniach! Wasz wczorajszy wynik uzyskany mimo ataków DDoS: http://screenshooter.net/100008339/qyfhydw


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - subsm - 26-08-2014 10:24

stopka w fb szpieg masakra tak wysoko


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 26-08-2014 11:40

To stwórz stronę, zakryj iframe i zrób stopke niiiiiiiiiiisko...


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - subsm - 26-08-2014 11:41

jestem w tym zielony