Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. (/Temat-CLO-Naliczenie-oplaty-Lockerz-776)



RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Bolt - 01-07-2010 10:59

@up: Nie ma psp na restocku Smile


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - km222km - 04-07-2010 15:00

Po przeczytaniu kilku tematów na tym forum, obawiam się, że jeżeli wezme jakiegoś iPoda Touch lub iPada, to nałożą na mnie kosmiczną opłatę i niebęde miał jak zapłacić ;/


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Draggy - 04-07-2010 15:23

Czy ktoś wie, czy trzeba płacić VAT i cło mieszkając w Anglii? Mieszkam w UK od półtora roku i zastanawiam się, czy też musiałbym płacić.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - zone22 - 04-07-2010 15:54

(04-07-2010 15:00)km222km napisał(a):  Po przeczytaniu kilku tematów na tym forum, obawiam się, że jeżeli wezme jakiegoś iPoda Touch lub iPada, to nałożą na mnie kosmiczną opłatę i niebęde miał jak zapłacić ;/
O to się martw dopiero wtedy kiedy uda ci się zgarnąć taki sprzęt na restocku...


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - km222km - 04-07-2010 15:58

Rozmyślam nad kamęrą flip HD, żebym mógł se ją sprzedać i będe miał jakieś 400zł na opłatę za sprzęt z następnych restocków.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - sebastian43210 - 05-07-2010 10:30

i to jest główna wada lockerz.wygrywasz i płacisz...


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - DragoN707 - 05-07-2010 13:51

Mam kilka pytań odnośnie owego cła i vat'u.

1. Jeżeli upoluję iPod Touch 64 GB to mniej więcej ile musial bym zapłacić tego ''cła i vat'u''?? w przeliczeniu na złotówki i dolary.
2. Jeżeli przy restock'u podam adres kumpla który wyjechał na wakacje do USA to on będzie musiał coś płacić za owego iPoda Toucha?? jeżeli tak , to ile??
3. Czy jest możliwość nie płacenia za przesyłke od Lockerz?? bo przecież to ma być paczka oznaczona jako '' dar, prezent '' a celnicy nie mogą chyba takich paczek otwierać.

Z góry dziękuję za odpowiedzi na moje pytania Smile


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Bielak - 06-07-2010 12:39

I co z tego ze jest napisane "gift" jesli lockerz podaja realna cene przedmiotu ktory znajduje sie w srodku, np 400$? Wtedy i tak zostanie nalozone clo. Jesli podasz przy zamowieniu inny adres niz jest przypisany do twojego profilu, zamowienie zostanie anulowane.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - DragoN707 - 06-07-2010 13:16

Aha rozumiem.
Czyli że Apple iPod Touch 64GB 3rd Gen kosztuje 250$ (znalazłem cene na jakiejś stronie) , to ile tego cła i vatu zapłacić musze? i czy to w dolarach czy w złotówkach?


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - gornada - 06-07-2010 13:57

właśnie, można zapłacić w złotówkach? Bo do kantora zapieprzać po USD to ...