Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odnowienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Odnowienia (/Temat-Odnowienia-104387)



RE: Odnowienia - namo - 23-07-2015 15:32

(23-07-2015 15:06)Lotheo napisał(a):  tym swoim bełkotem
słowo klucz mały partnerze, dopóki nie zrozumiesz tego "bełkotu" nadal będziesz biedy, też kiedyś miałem taki problem. W 4 oczy, mam trawnik do koszenia, wpadnij to będziesz miał okazję ze mną pogadać i zarobić.

Po twoich wypowiedziach wnioskuję, że bardziej byś się nadawaj na jakieś forum ze spiskowymi teoriami dziejów a nie to o zarabianiu. Wiesz dlaczego na tym forum żaden partner nie dzieli się swoimi sposobami zarabiania? Bo miedzy innymi ty też nie rozumiecie tego "bełkotu".


RE: Odnowienia - Early - 23-07-2015 15:36

Dzięki Lotheo za screeny, bo chciałem już udowodnić, że za tym profilem stoi sama eforsa, nikt inny. Ewidetne naciąganie na forum, zachwalanie jaka ta eforsa jest fajna itd. Nie zdziwiłbym się teraz, jakbym się dowiedział, że tną leady.

Ty namo lepiej się ogarnij, bo jak czytam te twoje wypowiedzi, to mi się robi niedobrze. Taki z Ciebie duży partner, a się nabrał na fake profil eforsy hahahah.

(23-07-2015 15:02)namo napisał(a):  To normalne, że ktoś zachwala kurę znoszącą złote jaja.

hahaha xDDD
Chyba jest wręcz przeciwnie cwaniaczku, bo gdyby ktoś miał kurę znoszącą złote jaja, to by się tym nie chwalił. Chcesz wiedzieć dlaczego? Chyba nie muszę pisać.

(23-07-2015 15:02)namo napisał(a):  Ja rozumiem twojego toku myślenia, nigdy nie będziesz bogaty. Twoje nastawienie bardziej jest podobne do stulejarzy z wypoku nie do ludzi bogatych. Nigdy nie zarobisz jak będziesz tak negatywnie patrzył na świat, typowy cebulaczek. Zamiast wzorować się na bogatych ludziach to wyzywasz ich od oszustów.

Powodzenia "mały patnerze".

Za to Ty jesteś, ale wiesz, niedługo to się u ciebie skończy z takim idiotycznym podejściem do ludzi i się o tym boleśnie przekonasz "wielki partnerze".

Administrację proszę o zbanowanie multikonta, a ja już wiem co zrobić ze swoimi stronami (usunąć oferty eforsy).


RE: Odnowienia - szykiryki - 23-07-2015 15:43

A ja trochę nie kumam tych teorii spiskowych...

Nawet jesli to fake, to co? Moze nie są mistrzami marketingu szeptanego (pamiętam, że Easysub miał chyba 4middable swojego Tongue)...

Jeśli konwersja/zarobki się zgadzają- dla mnie serwis jest ok. No, ale ja nie zaglądam do portfeli innych, skupiam się na sobie i innych działaniach (stopki z zarobkami to dla mnie w ogole niepotrzebne- no offense oczywiscie!). Swego czasu EF dawała ciała z odnowieniami, więc zadomowiłam się na LM i tyle.
Jest tyle serwisów do wyboru, że naprawdę nie trzeba trzymać się na siłę jednego.

A już najlepsze jest to Wasze "straszenie", że zabieracie swoje linki. Nie chcę Wam burzyć światopoglądu, ale nikogo to specjalnie nie interesuje Wink

Nie bronię EF w zadnym wypadku, zwlaszcza, ze od dluzszego czasu już z niej nie korzystam- czasami testuje nową niszę na premium sms i tyle...


RE: Odnowienia - namo - 23-07-2015 15:45

(23-07-2015 15:43)szykiryki napisał(a):  Nawet jesli to fake, to co?
Gimby nie ogarniesz, wojna między uczestnikami pp jak wojną między #pcmasterrace konsolowcami na wypoku


RE: Odnowienia - szykiryki - 23-07-2015 15:48

Poza tym user filmsonline coś tam jest tak mało aktywny, że nie sądze, by swoimi działaniami zachęcił kogokolwiek do rejestracji na EF...
Naprawdę ludzie, zamiast knuć, dociekać- skupcie się na pracy i na uciekających złotówkach. Zgłoscie typka do administracji, sprawdzą czy to multi i po sprawie...


RE: Odnowienia - namo - 23-07-2015 15:51

Ale cyferka na banerku robi robotę, każdy by taką chciał mieć. Normalnie to "mniejsi partnerzy" powinni walić do gościa jak on to robi ale wolą jak polaczek-cebulaczek wyzywać od fejków i oszustów.


RE: Odnowienia - Early - 23-07-2015 16:01

(23-07-2015 15:51)namo napisał(a):  Ale cyferka na banerku robi robotę, każdy by taką chciał mieć. Normalnie to "mniejsi partnerzy" powinni walić do gościa jak on to robi ale wolą jak polaczek-cebulaczek wyzywać od fejków i oszustów.

Ty chyba masz problem z głową, bo to akurat jest fake konto. Szykiryki ma na mysli to, że raczej nie zachęcił swoimi wypowiedziami nikogo do rejestracji na eforsa, co tu też mam odmienne zdanie, bo gdyby tak było, to by się już więcej nie wypowiadała eforsa przez fake konto...


RE: Odnowienia - szykiryki - 23-07-2015 16:04

Mi tam rybka, czy ktoś zarobił 100k w miesiac (a znam OSOBIŚCIE/NA ŻYWO Wink z tego forum osoby, które robią taki hajs na subach- no doobra troche przekolorowałam, ale koszą 2-2,5 k/dziennie) czy ciuła stówkę w tydzien i się cieszy.
Najważniejsze dla mnie jest to, że mój "portfel" się zgadza.

Zgłoście filmowego Pana i tyle. Nawet jesli to 'marketingowe' konto EF mi to nie robi różnicy (choć rozumiem, że komuś może...). Od czasu do czasu, wciąż będę korzystać z oferty eforsiaka...


RE: Odnowienia - namo - 23-07-2015 19:34

(23-07-2015 16:01)Early napisał(a):  Ty chyba masz problem z głową, bo to akurat jest fake konto.

I co z tego? Nawet jeśli jest to fejkowe konto na potrzeby szeptanki korzystnej eforsie to patrz i ucz się. Mógłbyś tak reflinki promować, ile w ten sposób partnerów a co za tym idzie hajsu pozyskali to ich. W dupie byłeś gówno widziałeś, gdyby im to nie działało to by tego nie robili. A ty ile zarobiłeś, reflinki promujesz swoim imieniem i nazwiskiem czy zakładasz fejkowe konta? To jest biznes a wy się rozczylacie.


RE: Odnowienia - filmsonline - 23-07-2015 19:50

Widzę, że w sprawie mojego konta są już tutaj spiskowe teorie... niczego innego się nie spodziewałem. Jestem jednym z pierwszych partnerów eforsy, ale na pewno nie największym. Gwarantuje Wam, że nie zależy mi na udzielaniu się na forach, a innym jeszcze większym partnerom na chwaleniu się swoimi osiągnięciami. To, że 1 osoba nie potrafi skupić się na biznesie i zarobić dużych pieniędzy nie znaczy, że inni to osiągają:)Mimo wszystko pozdrawiam i powodzeniaWink