Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. (/Temat-CLO-Naliczenie-oplaty-Lockerz-776)



RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Fister - 16-05-2010 18:19

(14-05-2010 13:44)Tidus napisał(a):  chris ma racje . No ale oni staraja/próbują cos zrobić ,aby sie udało nie placic cla/vatu

Ale W lutowym restock nikt nic nie płacił Wink


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - GoreYoite - 26-05-2010 17:28

pieprzeni urzednicy, tyle na temat polski moge powiedziec darmo to darmo. tez mialem zamiar brac shuffle ale chyba wezme toucha. kur** az mnie krew zalewa jak patrze jakie sa opcje
poczta)
Nie placisz vatu i cla ale paczke dostajesz pusta=ptz w dupe
UPS)
Placisz podatki dostajesz paczke warta 70% normalnej ceny zdobytego przedmiotu=tez gowno

Reasumujac-dopoki mieszkasz w polsce nie zamawiaj na lockerz

PS. Chyba sie przeprowadze do Czech i blisko i mowa podobna ale cla i vatu sie chyba nie placi jak cos to wyjade do cioci do Arizony albo Chicago ew. podam ich adres oni odbiora przedmiot, i jak beda do mnie paczke wysylac(wysylaja co miesiac) paczka dochodzi.

@edit
Doszedlem do wniosku ze najlepiej brac bony na amazon.de albo amazon.fr lub kase na paypala nic nie placisz nawet cla i vatu a masz Big GrinBig Grin


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Hellviz - 23-06-2010 13:36

Witam. Jestem nowy na forum, jak i na lockerz. Uzbierałem już 400 ptz i przymierzam się do Ipoda Toucha 8 GB (chciałem PSP, ale nigdzie go nie widzę). Doszedłem do wniosku, że cła i podatku nie zapłacimy drogą morską. Mam rację?


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Bolt - 23-06-2010 13:39

I tak zapłacisz Big Grin Rower mojego brata z usa płynął a i tak nałożyli tyle opłat że wynosiły połowę wartości roweru... Poza tym i tak paczki idzie staaasznie długo Smile


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Hellviz - 23-06-2010 13:56

Wiem, że długo, ale za tym też idzie większa szansa na to, że wszystko będzie mnie kosztować 0 zł ;P. Co do wysyłek - na stronie Lockerz jest napisane, że nie są za darmo, a za ileś tam PTZ. To prawda?


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - tymonowy - 23-06-2010 14:10

To co się dzieje z tym cłem , to skandal. Czemu te skur**syny naliczają opłaty przekraczające wartośc nagrody?!


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - mazic330 - 23-06-2010 14:35

to wszystko jest takie same jak z cłem za skutery chińskie, bo jak by nie było cła i vatu to Chińczycy sprowadzali by do nas tonami tego, ale ja tego nie popieram.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - mcmat - 30-06-2010 05:12

Najlepiej zaraz po restocku napisać do lockerz aby na paczce napisali: Wartość: 10$.
(Do 50$ się nic nie płaci)


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - oleQ - 30-06-2010 05:40

Nie ma to jak Polska i polscy urzednicy.
Jednym slowem macie wszyscy PRZESRANE. Az mi was szkoda Wink
Jakbyscie sie wybierali do Stanow, to moge wam nagrode przetrzymac ;D


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Tazune - 01-07-2010 10:56

Hmmm moim zdanie to i tak sie opłaca Smile
Ja teraz czekam na spóźniony restock [czerwiec] :/
I zamawiam PSP nawet jak miało by mnie cło kosztować 170zł to i tak wole tyle zapłacić niż w sklepie 600zł Smile