Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Patrykso - 06-12-2013 13:53

A gdzie jest ten czat , bo za bardzo nie wbijałem w każdą zakładkę Smile Aktualnie Domki mam na 2 poziomie , drogi już się robią po 3 i już zaraz surki też sie zaczną budować po 3 level Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Twister1992 - 06-12-2013 14:05

czat jest dostepny bodajze od 3lvla wioski Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Patrykso - 06-12-2013 14:24

(05-12-2013 06:52)Yoji napisał(a):  hihi a gdzie postawiłeś szkołe ?Big Grin Xzibin straz postawie przy policji


a mogłbyś mi pokazać bo masz w górnym lewym rogu i jak byś mógł podpisać xD

i w dolnym lewym rogu

sssss dziekuje z góry za pomoc dostaniesz +

Też robisz taką samą wioskę jak Xzibin Wink? Smile

(06-12-2013 14:05)Twister1992 napisał(a):  czat jest dostepny bodajze od 3lvla wioski Smile

Dzięki ziom , a jak już będe miał ten 3 lvl to w jakiej zakładce to będzie?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Twister1992 - 06-12-2013 14:58

na dole pojawi sie pasek z czatem Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Szatyn - 06-12-2013 19:29

hmm ja mam 3 lvl a wlasnie nie mam chatu, nie przestawia sie nic w ustawieniach ? A moze to od innego niz 3 lvl


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 06-12-2013 23:42

ja do czat od 5 lvl xD dopiero xD ale nie potrzebny mi jest xD


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - jabolek1991 - 07-12-2013 01:12

Dzisiaj osiągnięte 100% happiness wreszcie, 1 gold zarobiony dziś (1 gold - 5 euro przy wypłacie), konkretne zarabianie się zaczęło Big Grin

Przypominam, że za rejestracje pode mną udzielam wszelkich porad i pomagam w rozwoju, więcej na pw Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 07-12-2013 11:11

stawiam wioske tak samo xD Xzibin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - CreepyUploader - 07-12-2013 11:16

I pamiętajcie jak kupujecie jakieś surki czy coś to od polaka a nie od innych Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - GogSon - 07-12-2013 13:22

zarejstrowamy z refa jak czegoś jescze nie bede rozumiał licze ze pomozesz Smile