Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VoiceLab - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: VoiceLab (/Temat-VoiceLab-61608)



RE: VoiceLab - Trevor188 - 01-04-2013 11:39

Pool ja zakończyłem swoje 1 nagranie w sobotę (tą) i wszystko działało mi dobrze, tylko nie odpisują z powodu świąt , a tak to jest wszystko w jak najlepszym porządku Smile Może to wina przeglądarki ja używam google chrome'a.


RE: VoiceLab - PooL - 01-04-2013 11:48

Może... Zauważyłem, że czasami złapie jedno nagranie na 5 - 10, ale to sporadycznie. Chyba zależy to od głośności z jaką mówię. A u Was zawsze wchodziło czy też czasami są problemy że jakieś nagranie nie chciało się załadować tj. nie dodawany był czas itd. ?
Nagrałem już 175 plików, a mam tylko 4 minuty Sad


RE: VoiceLab - Vic0din - 01-04-2013 13:04

Też macie problem z zapraszaniem znajomych ?
Ja zaprosiłam kilka osób i wiem, że zaczęły nagrywac, a w zakładce 'sumaryczny czas nagrania' nadal widnieje wielkie 0 sekund..


RE: VoiceLab - michal463 - 01-04-2013 14:11

Właśnie mam ten sam problem.. Albo w ogóle ludzie nie dostają mailów z poleceniem ;/


RE: VoiceLab - tollusiek - 01-04-2013 17:52

Witam, sam serwis bardzo mnie zaciekawił, ale mam problem, mianowicie nie posiadam mikrofonu. Chciałbym się od Was dowiedzieć, czy potrzebuję jakiś super mega wypasiony i drogi mikrofon, czy mogę mieć jakiś z tańszych, by móc skutecznie nagrywać i zarabiać pieniążki na tej stronie. Póki co zastanawiam się nad tym: Zalman ZM-MIC1. Co myślicie i jakimi mikrofonami Wy nagrywacie?
Pozdrawiam Smile


RE: VoiceLab - trubul - 01-04-2013 17:54

@up ja nagrywałem tym Zalmanem, do tego podłączony do netbooka (trochę słyszałem szumów), i przeszedłem pozytywnie Wink


RE: VoiceLab - WESOLY88AH - 01-04-2013 18:13

Witam mam takie pytanko. Smile ILE MAKSYMALNIE MOŻNA NAGRAĆ GODZIN BO W regulamini wspolnieli ze 2 h to 102 zł.


RE: VoiceLab - Tyrkijt - 01-04-2013 18:32

(01-04-2013 18:13)WESOLY88AH napisał(a):  Witam mam takie pytanko. Smile ILE MAKSYMALNIE MOŻNA NAGRAĆ GODZIN BO W regulamini wspolnieli ze 2 h to 102 zł.


Maksymalnie na jednym koncie można nagrać 2 godziny. Smile


RE: VoiceLab - ManXer - 01-04-2013 19:37

(01-04-2013 17:52)tollusiek napisał(a):  Witam, sam serwis bardzo mnie zaciekawił, ale mam problem, mianowicie nie posiadam mikrofonu. Chciałbym się od Was dowiedzieć, czy potrzebuję jakiś super mega wypasiony i drogi mikrofon, czy mogę mieć jakiś z tańszych, by móc skutecznie nagrywać i zarabiać pieniążki na tej stronie. Póki co zastanawiam się nad tym: Zalman ZM-MIC1. Co myślicie i jakimi mikrofonami Wy nagrywacie?
Pozdrawiam Smile

Ja pierwszą godzinę nagrywałem PlayStation Eye ;D Uznałem jednak że jest to zbyt niewygodne i kupiłem właśnie tego Zalmana, jak uda Ci się go dobrze przypiąć do słuchawek albo gdzieś żebyś miał go blisko to powinien być ok.


RE: VoiceLab - NanMin - 01-04-2013 21:21

(01-04-2013 13:04)Vic0din napisał(a):  Też macie problem z zapraszaniem znajomych ?
Ja zaprosiłam kilka osób i wiem, że zaczęły nagrywac, a w zakładce 'sumaryczny czas nagrania' nadal widnieje wielkie 0 sekund..

Napisałem do nich już w tej sprawie. Generalnie to system poleconych działa, bo sam wypłaciłem w ten sposób 60 zł, ale od tamtego momentu nie przybyła mi ANI JEDNA oosba, za którą dostałbym 10zł. Stosunek liczby osób, za które dostałem 10 zł do liczby wszystkich moich poleconych jest ... dosyć śmieszny, tym bardziej, że wiele osób już ukończyło nagrania, zobaczymy co odpiszą Wink