Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiklik.pl nowy serwis - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Multiklik.pl nowy serwis (/Temat-Multiklik-pl-nowy-serwis-52736)



RE: Multiklik.pl nowy serwis - Radisen - 06-05-2012 11:29

Co Wy chcecie Zgłaszać? To jest Losowe, ja czekam na 3 nagrody serwis jest super. Dodatkowo upomne, ze wcześniej było wygrać łatwiej, teraz klika ponad 100 Uzytkowników.
o 12 kliknalem 59 sekunda, po zaladowaniu wyskoczylo, ze 4 sekundy przed 12, płacze? Nie... a Wy tak.


RE: Multiklik.pl nowy serwis - Roxi5017 - 06-05-2012 11:33

Wiadomo, że inne stanowisko zawsze ma osoba, która już wygrała, a która w ogóle nie wygrała tam Tongue


RE: Multiklik.pl nowy serwis - adek112233 - 06-05-2012 11:38

Ja tam z serwisu jestem zadowolony Wink Konkurencja jest i trzeba się starać Smile


RE: Multiklik.pl nowy serwis - Lukasz36016 - 06-05-2012 11:48

Jeszcze kilka dni temu, jak grać można było przez 24h na dobę to nie było problemu, poza tym było mniej osób. Teraz już trzeba mieć szczęście.


RE: Multiklik.pl nowy serwis - xJAmaTOx - 06-05-2012 11:50

Wiadome że każdy chce wygrać.. ale wy się tak napalacie się szook ;o Ten szuka botów, następny chce zgłaszać, jeszcze jeden robi jakieś obliczenia.. następny mówi że to.. cytuję: 'chore'. Niedługo z nerwów że nie wygraliście to będziecie rzucać myszkami, klawiaturami, latptopami, tabletami o ścianę.. Jeżeli dla Ciebie koleś to jest chore to nie graj i nie spamuj. do kolesia który chcę to zgłaszać też radze nie grać i nie spamować.. zamknijcie się w czterech ścianach i czatujcie cały dzień na pełną godzinę. Tylko nie piszcie co godzinę że wam się nie udało.
No Wink


RE: Multiklik.pl nowy serwis - zarabiamwnecie - 06-05-2012 12:04

Ja miałem raz 06 i byłem 3.. Przecież to nie możliwe..


RE: Multiklik.pl nowy serwis - cloud14 - 06-05-2012 12:05

Mam pytanko jedno jak wygrałem to w jaki sposób skontaktują się ze mną ???


RE: Multiklik.pl nowy serwis - MistrzYoda - 06-05-2012 12:05

Drodzy Koledzy i Koleżanki wnoszę o spokój Smile nie każdy będzie wygrywał codziennie Tongue niektórzy pewnie dopiero za jakiś czas wygrają swoją pierwszą nagrodę, ale co wy i gdzie chcecie zgłaszać? ja wczoraj nie wygrałem i dziś zanosi się że też mi się nie uda Tongue i nie płaczę, teraz miałem 12:59:59:10 dziś przed czasem klikam Tongue póki co najważniejsze jest to, że wygrywa ktoś i pierwsze paczki dotarły do tych co wygraliSmile życzę powodzenia pozostałym do 24 daleko jeszczeSmile


RE: Multiklik.pl nowy serwis - Radisen - 06-05-2012 12:06

Jak niemożliwe, co Ty bredzisz, rób wyjazd z tego serwisu jak masz tak pisać


RE: Multiklik.pl nowy serwis - MistrzYoda - 06-05-2012 12:08

(06-05-2012 12:05)cloud14 napisał(a):  Mam pytanko jedno jak wygrałem to w jaki sposób skontaktują się ze mną ???

napiszą do Ciebie maila, przeczytaj początkowe posty, po co zbędne pisanie, a jeśli chcesz mozesz juz podać im dane do wysyłki poprzez kontakt i zapytac się co wygrałeś Smile Powodzenia Smile