Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 30-08-2012 09:47

(30-08-2012 09:07)dawiddo napisał(a):  Tak takSmile czekać trzebaSmile tylko że ja już czekam miesiąc i dlatego się pytam czy komuś w ogóle płaci jeszcze...

pokończą mi się mniejsze depozyty to będę zlecał wypłaty bo główny depozyt myślę 2-3 razy jeszcze reinwestować
jak będę miał realizacje zleceń to oczywiście dowody zamieszczę Smile
ale z tego co czytam to ludzie dostają i te po 10$ zlecane i te większe także myślę iż będzie się to wszystko jeszcze kręciło Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 01-09-2012 08:44

Ja wypłacać będę na początku października i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Jestem już długo w programie i miałbym zysk 400% albo nic jak nie wypłaci Smile Zobaczymy.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 01-09-2012 16:03

dokładnie szaman zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało, mam nadzieję, że dobrze Smile

paypal ponownie został wyłączony w serwisie, trwają dalsze prace ( między innymi nad wypłatami instant) ma być przywrócony w najszybszym możliwym czasie, więc pozostaje czekać nam na jego przywrócenie i dotrzymanie deklaracji ze strony admina Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 01-09-2012 19:01

W co byś proponował zainwestować? Chodzi mi o jakiś inny program. Nie chce zakładać nowego tematu.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szympek - 02-09-2012 07:34

Najbardziej opłaca się inwestować w program 39 dniowy :-)


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 02-09-2012 07:40

(02-09-2012 07:34)Szympek napisał(a):  Najbardziej opłaca się inwestować w program 39 dniowy :-)

szamanowi chodziło o inny program hyip a nie w jaki depozyt tutaj Smile

wracając do tematu i twojego postu to co chwilę coś są % zmieniane z deka i swego czasu najbardziej opłacalnym był depozyt 30 dniowy, potem 14, teraz znowuż 39 także zmienia się to co chwilę Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 02-09-2012 07:52

Tomazzi dzięki za radę.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Kuszax - 02-09-2012 08:05

Znowu nie ma pay-pala.
Co do depozytu, to ja inwestuje w 90 dniowy i każdy świeżo wygenerowany 1$ od razu reinwestuje, ale nie wiem czy to lepsze niż 39 dniowy. Chyba raczej nie.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 02-09-2012 08:16

(02-09-2012 08:05)Kuszax napisał(a):  Znowu nie ma pay-pala.
Co do depozytu, to ja inwestuje w 90 dniowy i każdy świeżo wygenerowany 1$ od razu reinwestuje, ale nie wiem czy to lepsze niż 39 dniowy. Chyba raczej nie.

jak byś śledził temat to w dniu wczorajszym informowałem, że paypal znowu został zawieszony w serwisie i dlaczego tak się stało
co do depozytów 90 dni to pod względem % jest on w ogóle nie opłacalny, ale każdy robi tak jak lubi Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 02-09-2012 08:26

Ten 90 dniowy to jest tak, że zyskujesz prawie 90% depozytu i jeszcze masz zwracane to co dałeś, więc nie wiem czy to nie jest bardziej opłacalne.