Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - leepek - 05-10-2014 15:21

(05-10-2014 14:10)xprzemol napisał(a):  Mam pytanie, aktualnie mam na Paidverts 38k BAP i średnio na dzień dostaje 0,5$ czasem więcej. Zastanawiam się nad wpłatą 100zł(30$). Wtedy bym miał 30x3100 BAP + 38k BAP = 131k BAP (byłbym w 5 grupie). Powie mi ktoś z własnego doświadczenia jakie zarobki dzienne są w tej grupie? Z góry dzięki Wink

to jest grupa 96k+, ja codziennie rano dostaję 32c i potem z głównego naliczenia 1,2$ średnio, jak długo będą takie naliczenia nie wiem. Ale w tej chwili można przyjąć 1$ dziennie, resztę przeznaczając na inwestycję, żeby się w tej grupie utrzymać. Dodam tylko że przy podobnej ilości bap zainwestowałem podobną kwotę.

w twojej sytuacji masz jakieś 2 tygodnie zanim zaczniesz reinwestować, więc myślę że 15$ możesz wypłacić, potem trochę reinwestycji i tak dalej..


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - xprzemol - 05-10-2014 16:30

Dziękować


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 05-10-2014 17:58

(05-10-2014 14:10)xprzemol napisał(a):  Mam pytanie, aktualnie mam na Paidverts 38k BAP i średnio na dzień dostaje 0,5$ czasem więcej. Zastanawiam się nad wpłatą 100zł(30$). Wtedy bym miał 30x3100 BAP + 38k BAP = 131k BAP (byłbym w 5 grupie). Powie mi ktoś z własnego doświadczenia jakie zarobki dzienne są w tej grupie? Z góry dzięki Wink

Najlepiej to jakbyś śledził sobie na bieżąco naliczenia, które są podawane do publicznej wiadomości na forum MTV. Wtedy będziesz widział jaki są zyski w danych grupach Smile

@KerPwn, moim zdaniem warto poszukiwać poleconych, bo mamy 10% z zakupu kampanii i 5% z oglądanych reklam. Każdy jest czyimś poleconym w programie i każdy pracuje na dodatkowe zyski osoby polecającej Smile Najwięcej poleconych ma Jo, który ma ładną kasę z tego Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Aali - 05-10-2014 21:37

Punter, oszacujesz mi jak będzie wyglądać przyszłość moich zarobków? Mam zakupione 33 reklamy, posiadam ponad 100k BAP i niecały dolar na koncie. Ile czasu będę musiał klikać i jak reinwestować by być na czysto ok $5-10 dziennie?

btw. Jo to założyciel strony i każdy, kto nie ma refa podpina się pod niego. stąd takie zyski


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - twnt22 - 05-10-2014 21:42

BTW. Większość to wie Wink
Codziennie około godziny aby wyklikac wszystkie reklamy


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 05-10-2014 21:48

(05-10-2014 21:37)Aali napisał(a):  Punter, oszacujesz mi jak będzie wyglądać przyszłość moich zarobków? Mam zakupione 33 reklamy, posiadam ponad 100k BAP i niecały dolar na koncie. Ile czasu będę musiał klikać i jak reinwestować by być na czysto ok $5-10 dziennie?

btw. Jo to założyciel strony i każdy, kto nie ma refa podpina się pod niego. stąd takie zyski

Ciężko jest cokolwiek szacować i wybiegać w przyszłość. Najlepiej to polecam obserwacje naliczeń, które są podawane na forum. By być na czysto 5-10 $ to musisz jeszcze sporo dołożyć do programu, bo takich czystych zysków nie bedziesz mial na poziomie 100k BAP


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - therazer - 05-10-2014 21:57

niezłe

dobre


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - darkmatthew - 06-10-2014 06:42

Wczoraj wykupiłem za $ a dzisiaj nie mam żadnej reklamy za $ do wyklikania.
Same za 25bap
O co chodzi?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 06-10-2014 08:08

(06-10-2014 06:42)darkmatthew napisał(a):  Wczoraj wykupiłem za $ a dzisiaj nie mam żadnej reklamy za $ do wyklikania.
Same za 25bap
O co chodzi?

Rano powinieneś otrzymać 1% z wczorajszej inwestycji, ale poczekaj czy dziś dostaniesz główne naliczenie i jutro to poranne. A za ile wykupiłeś $?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - darkmatthew - 06-10-2014 08:16

Wykupiłem za 1$
chciałem zobaczyć o co chodzi