Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. (/Temat-CLO-Naliczenie-oplaty-Lockerz-776)



RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Mlody666 - 11-05-2010 07:28

(10-05-2010 22:05)xPietrek napisał(a):  Można im powiedzieć żeby wysłali pocztą, wtedy prawdopodobnie nie będziesz płacił. Innego sposobu na razie niema

Ale wtedy najprawdopodobniej nie dostaniesz nagrody bo ktos Ci ją po drodze podwedzi Tongue


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Tidus - 11-05-2010 13:02

@up
Nie koniecznie. Tylko raz widzialem osobę której tak zrobili lecz mozliwe ,że poczta zwędzi nam paczki Tongue


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - aqua-chan - 11-05-2010 15:04

Ja bym na Twoim miejscu nie ryzykowała :/


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Mlody666 - 11-05-2010 15:17

(11-05-2010 13:02)Tidus napisał(a):  @up
Nie koniecznie. Tylko raz widzialem osobę której tak zrobili lecz mozliwe ,że poczta zwędzi nam paczki Tongue

to przejrzyj dokładnie forum to znajdziesz co najmniej dwie

(11-05-2010 15:04)aqua-chan napisał(a):  Ja bym na Twoim miejscu nie ryzykowała :/

I tej wersji się trzymajmy Big Grin


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - GROM2012 - 13-05-2010 14:28

Ja mam nadzieje, że ekipie Lockerz uda się cosik zdziałać w sprawie tych podatków i cła. Myśle, że jest to oczywiste, że nie uda im się całkowicie znieść cła, ale choć trochę powinno im się udać.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Magnus - 13-05-2010 15:30

Skąd wiesz raczej jak za coś się biorą to to robią dobrzeTongue


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - chris.10 - 13-05-2010 15:38

Tylko nie wiem co tu można "zrobić" skoro przepisy są jakie są. Chyba tylko danie w łapę komuś mogłoby spowodować zmianę przepisów, które narazie są nastawione: "Amerykańskie to be, trzeba dowalić cło aby się nie opłacało sprowadzać, natomiast chętnie witamy chińskie" :/


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - popis1 - 13-05-2010 16:16

Lockerz pisze że stara się obniżyć/ zlikwidować cło i vat. Mam nadzieje że mu się to uda...


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - chris.10 - 13-05-2010 23:37

Jesus, już po raz kolejny jest mówione, że tutaj Lockerz nie ma nic do gadania! Nie da się obniżyć/zlikwidować cła czy vatu, bo takie są PRZEPISY na które Lockerz ani żadna inna firma nie ma wpływu... :/
Naprawdę tak ciężko to zrozumieć?


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Tidus - 14-05-2010 13:44

chris ma racje . No ale oni staraja/próbują cos zrobić ,aby sie udało nie placic cla/vatu