Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 04-12-2013 22:24

Nie martw sie jak rozbudujesz straz to ci sie zasieg powiekszy Smile. Tam gdzie masz skrzyzowanie w lewym dolnym rogu, gdzies w tych okolicach postaw szkole Wink

Macie tutaj jak ja radzę budować wszystko co jest potrzebne do rozbudowy innych rzeczy
[Obrazek: 2q32bue.jpg]


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 05-12-2013 06:52

hihi a gdzie postawiłeś szkołe ?Big Grin Xzibin straz postawie przy policji


a mogłbyś mi pokazać bo masz w górnym lewym rogu i jak byś mógł podpisać xD

i w dolnym lewym rogu

sssss dziekuje z góry za pomoc dostaniesz +


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - UmCyK - 05-12-2013 12:10

Gdzie postawić szkołe ??

http://scr.hu/4et/6fe7c


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 05-12-2013 13:03

Odnowiłem fotkę i jest szkoła Smile

[Obrazek: 1zvwm5i.jpg]


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - jabolek1991 - 05-12-2013 13:51

Po co Ci szkoła na 5 lvl ? przecież nic się w niej nie robi na 5 lvlu, chyba tylko nie użytecznych nauczycieli Tongue


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 05-12-2013 14:11

A jak bede chcial szpiega? Tongue


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Pawel9876 - 05-12-2013 21:40

Zarejestrowany z refa, proszę o poradnik.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Patrykso - 06-12-2013 00:03

No ładnie ładnie Xzibin Wink Musze szybko skończyć robić drogi i surki aby wybudować taką dobra wioskę jak ty Big Grin Można liczyć później na drobną pomoc co i gdzie wybudować aby nie spieprzyć sobie gry Smile?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - vantage - 06-12-2013 10:26

No jak się ma miasto takie jak na screenach wyżej widać, to aż miło popatrzeć Smile

Przypominam, że mam do odsprzedania konto w grze. Poziom 10, szczęście 44%.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 06-12-2013 10:43

Patrykso pewnie ze pomoge. By co to pisz na czacie gry bo tam jestem dostepny przez wiekszosc dnia Wink