Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 20-10-2012 10:43

(20-10-2012 10:35)mmichal013 napisał(a):  
(20-10-2012 10:31)UmCyK napisał(a):  Powiem tak odzież jest nieopłacalna
1 osoba produkuje mi 0.02 Odzieży
A mam licencje za 5e
Kasa w Błoto kur..

Co do szybkości produjcji to tak podejżewałem że szybkość będzie nie równa każda firma będzie miała inną jak nawet wiadomo z życia ubrania nie zrobimy tak szybko jak np. Jedzenia czy mięsa

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

to na pewno też, bo uszyć ubranie w życiu schodzi trochę, a zrobienie kanapki czy mięsa trwa krócej na pewno, ale statystyki produktywności też w produkcji mają duże znaczenie, im wyższe u danego pracownika tym więcej dla nas zrobi

miałem pracownika ze statystykami na pewno wysokimi bo 11 szt mięsa za 8 h pracy u mnie wyprodukował


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 20-10-2012 10:44

(20-10-2012 10:38)tomazzi napisał(a):  
(20-10-2012 10:31)UmCyK napisał(a):  Powiem tak odzież jest nieopłacalna
1 osoba produkuje mi 0.02 Odzieży
A mam licencje za 5e
Kasa w Błoto kur..
spokojnie będzie lepiej, kraj i ludzie się dopiero rozwijają
wszystko zależne jest od tego :



im wyższe tym wyższa produktywność

te statystyki rosną po :

1 regularna praca ( najdłużsi z nas pracują i grają tydzień więc nikt nie ma rewelacji, a są tacy co dopiero grają dzień czy dwa - wszystko się wszędzie rozwija)
2 domek rośnie energia i wpływ
3 przynajmniej raz na dzień jedzenie kanapki i wypicie wina
4 zaopatrzenie się co miesiąc w garnitur, które ty produkujesz Smile

Szkoda że nie masz miejsc pracy u mnie może bym u ciebie popracował [Obrazek: 9eqatevu.jpg]

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


Edit: ciekawe ile ja bym wyprodukował ci mięsa


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 20-10-2012 10:49

(20-10-2012 10:44)mmichal013 napisał(a):  
(20-10-2012 10:38)tomazzi napisał(a):  
(20-10-2012 10:31)UmCyK napisał(a):  Powiem tak odzież jest nieopłacalna
1 osoba produkuje mi 0.02 Odzieży
A mam licencje za 5e
Kasa w Błoto kur..
spokojnie będzie lepiej, kraj i ludzie się dopiero rozwijają
wszystko zależne jest od tego :



im wyższe tym wyższa produktywność

te statystyki rosną po :

1 regularna praca ( najdłużsi z nas pracują i grają tydzień więc nikt nie ma rewelacji, a są tacy co dopiero grają dzień czy dwa - wszystko się wszędzie rozwija)
2 domek rośnie energia i wpływ
3 przynajmniej raz na dzień jedzenie kanapki i wypicie wina
4 zaopatrzenie się co miesiąc w garnitur, które ty produkujesz Smile

Szkoda że nie masz miejsc pracy u mnie może bym u ciebie popracował [Obrazek: 9eqatevu.jpg]

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


Edit: ciekawe ile ja bym wyprodukował ci mięsa

to się dokarmiasz patrząc po statystykach Big Grin
to przyjeżdżaj do małopolski lub mazowieckiego Big Grin i tu i tu mam na razie miejsca pracy Big Grin


Odp: RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 20-10-2012 10:51

(20-10-2012 10:49)tomazzi napisał(a):  
(20-10-2012 10:44)mmichal013 napisał(a):  
(20-10-2012 10:38)tomazzi napisał(a):  
(20-10-2012 10:31)UmCyK napisał(a):  Powiem tak odzież jest nieopłacalna
1 osoba produkuje mi 0.02 Odzieży
A mam licencje za 5e
Kasa w Błoto kur..
spokojnie będzie lepiej, kraj i ludzie się dopiero rozwijają
wszystko zależne jest od tego :



im wyższe tym wyższa produktywność

te statystyki rosną po :

1 regularna praca ( najdłużsi z nas pracują i grają tydzień więc nikt nie ma rewelacji, a są tacy co dopiero grają dzień czy dwa - wszystko się wszędzie rozwija)
2 domek rośnie energia i wpływ
3 przynajmniej raz na dzień jedzenie kanapki i wypicie wina
4 zaopatrzenie się co miesiąc w garnitur, które ty produkujesz Smile

Szkoda że nie masz miejsc pracy u mnie może bym u ciebie popracował [Obrazek: 9eqatevu.jpg]

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


Edit: ciekawe ile ja bym wyprodukował ci mięsa

to się dokarmiasz patrząc po statystykach Big Grin
to przyjeżdżaj do małopolski lub mazowieckiego Big Grin i tu i tu mam na razie miejsca pracy Big Grin

Może gdzieś pojadę a i tak już dziś pracowałem

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 20-10-2012 11:11

to spokojnie można region zmienić jak już pracę "odbębniłeś" chyba, że spotkania zaliczasz Big Grin


ciekawe jakie staty ma bartex bo on to swoje konto na niezłym dopingu trzyma Big GrinBig Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 20-10-2012 11:15

Ok dzięki to to produkcja niech idzie Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 20-10-2012 11:15

tomazzi, a w Małopolsce są kanapeczki? Big Grin
Może się tam wybiorę Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 20-10-2012 11:17

(20-10-2012 11:15)WojaKk napisał(a):  tomazzi, a w Małopolsce są kanapeczki? Big Grin
Może się tam wybiorę Tongue

kanapki ma mmichal i ma 1 stanowisko w małopolsce Smile
ja mam rzeźnię i w małopolsce mam 4 stanowiska, na razie zajęte ale nie długo będą wolne Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 20-10-2012 11:24

mmichal ile dni już masz firmę ?
ile produktów wyprodukowałeś, bo o sprzedaż nie pytam bo widać, że znikają Big Grin


ja w 24 h mam 20 produktów ale na razie żaden nie sprzedany ...


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 20-10-2012 11:25

Ale jak coś sprzedajesz to chyba wszędzie można sprzedawac Smile