Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 28-08-2012 17:30

Paypal powrócił, więc mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Poczekamy zobaczymy.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 28-08-2012 17:38

(28-08-2012 17:30)Szaman1644 napisał(a):  Paypal powrócił, więc mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Poczekamy zobaczymy.

dokładnie też tak myślę, w tej kwestii admin dotrzymał swoich deklaracji Smile
czas pokaże jak to będzie wszystko wyglądało w praktyce, ale myślę, że będzie wszystko w porządku Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szympek - 29-08-2012 08:09

Moglibyście sprawdzić (najlepiej Ci, którzy już wcześniej wypłacili z xfwcs) czy mój e-mail do admina jest poprawy tj. czy jest napisany poprawnie i czy znajdują się w nim wszystkie informacje? :-)


Cytat:Hello
I had a deposit in xfwcs.com. I invested $ 46.00 and in my Account Balance I have 69 $. I would like to pay this money (69 $) to the PayPal.

My PayPal account: [email protected]
Amount paid: 69$ (All Account Balance)

Thanks,
Simon Marczak



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 29-08-2012 10:23

Szympek jak najbardziej treść jest odpowiednia, możesz śmiało pisać Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szympek - 29-08-2012 10:56

Super, bardzo dziękuję ! :-)


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Mickel96 - 29-08-2012 15:58

No i doczekaliśmy się powrotu PP i LR, ktoś wcześniej pisał że albo firma upora się z błędami albo upadnie, miejmy nadzieję że się sprawdzi Tongue


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - dawiddo - 30-08-2012 07:16

Wypłacił komuś już coś czy dalej nie??


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szympek - 30-08-2012 07:46

Na to chyba trzeba trochę poczekać nie? :>


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 30-08-2012 08:24

No wypłat instant niestety nie ma. W regulaminie jest napisane ile trzeba czekać.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - dawiddo - 30-08-2012 09:07

Tak takSmile czekać trzebaSmile tylko że ja już czekam miesiąc i dlatego się pytam czy komuś w ogóle płaci jeszcze...