Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro (/Temat-Poradnik-Konfiguracja-Nisza-Allegro-99837)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: [Recenzja] Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Doseq - 20-10-2014 09:18

Taki Polski kraj Wink
Każdemu przeszkadza że zarabiasz więcej niż on sam ..
Co zrobisz ..


RE: [Recenzja 9/10] Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Doseq - 21-10-2014 16:07

@Nadal Aktualne

Zniżam cenę do 250zł Smile - Pozostały 4 sztuki


RE: [Recenzja 9/10] Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - C4mp3R - 21-10-2014 16:16

Jak zniżyłeś cenę to osoby, które wcześniej kupiły powinny otrzymać zwrot 50 zł[?](bo chyba po 300 był sprzedawany na początku)


RE: [Recenzja 9/10] Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Doseq - 21-10-2014 16:23

Kilka osób dostało przy samym zakupie zniżkę Wink
Poza tym , kto kupił poradnik wcześniej miał już szansę odpracować sobie to 300zł xxx razy .


RE: [Recenzja 9/10] Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Wassabi88 - 21-10-2014 17:50

Nie ma co się kłucić o 50 czy 60 zł gdzie poradnik jest twart tych 300 i wiecej złotych. No i kontakt z autorem też jest dużym plusem.


RE: [Recenzja 9/10] Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Damianusix - 21-10-2014 19:23

Okkkej ciekawe ile osób już ma ten poradnik?
Bo powoli zaczynam się martwić, że zaraz będzie 20 osób go miało, a wydałem 320zł bez ów zniżki...
Mowa przy kupnie była tu o 5-6 osobach w sumie, a teraz jeszcze są 4 do sprzedania pomimo tego już widzę
Cytat:Kilka osób dostało przy samym zakupie zniżkę Wink
I jeszcze do tego:
Cytat:Poza tym , kto kupił poradnik wcześniej miał już szansę odpracować sobie to 300zł xxx razy .
Rynek tak na prawdę nie jest nienasycony za chwilkę będzie xxxx aukcji i dupa zbita będzie... Nie wiem co myślą inne osoby które kupiły, ale coś się robi niefajnie Sad


RE: [Recenzja 9/10] Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Doseq - 21-10-2014 20:07

Objaśniłem ci już na PW jak wygląda sprzedaż tego przedmiotu więc nie wiem po co zbędna afera ...
Ja rozumiem mentalność Polaków ale bez przesady Wink
Zanim opracowałem poradnik dobrze przyglądnąłem się jak kształtuje się rynek allegro - już nawet nie wspomnę że istnieje jeszcze coś takiego jak ebay gdzie zbyt jest mniej więcej taki jak na allegro .

No ale cóż , skoro nalegasz zmniejszę ilość sztuk do dwóch i tyle .


RE: [Recenzja 9/10] Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Damianusix - 21-10-2014 20:52

Diekuje. Tez poslalem pw, jednak dla wspolnego dobra tych co kupili/kupia bedzie najlepiej jak nie bedzie panowala zazarta konkurencja i nie skonczy sie to szybko z milionem aukcji. Wink

Wyslane z telefonu bez pl znakow Wink


RE: [Recenzja 9/10] Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - DeoRIP - 21-10-2014 20:55

Można zarezerwować do jutra ?


RE: [Recenzja 9/10] Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Szaman1644 - 22-10-2014 07:51

Proszę o rezerwacje rownież. Długo juz gadaliśmy wczoraj o tym.