Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
linkshrink.net Kolejny skracacz ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: linkshrink.net Kolejny skracacz ! (/Temat-linkshrink-net-Kolejny-skracacz-98091)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: linkshrink.net Kolejny skracacz ! - Mksiak - 10-03-2015 21:36

Opcja rejestracji ponownie dostępna Idea


RE: linkshrink.net Kolejny skracacz ! - MilanFan - 10-03-2015 21:56

Jak ze zliczaniem i jakie eCPM jest aktualnie?


RE: linkshrink.net Kolejny skracacz ! - Kickster - 09-06-2015 15:19

Shorte.st tak pocinęło ze stawką, że się konkurencja zwija Jerk2

[Obrazek: 309952link.jpg]


RE: linkshrink.net Kolejny skracacz ! - Arko21 - 09-06-2015 19:16

Tzn ze koniec serwisu?


RE: linkshrink.net Kolejny skracacz ! - Kickster - 10-06-2015 06:25

Na to wygląda


RE: linkshrink.net Kolejny skracacz ! - nurgiel - 02-08-2015 02:58

2 tygodnie zamknięta rejestracja. Widać zmianę paru elementów graficznych. Nie chcę analizować TOS, ale zgaduję, że serwis został sprzedany komuś innemu. Jeżeli ktoś korzysta niech powie, czy nadal wypłacają i co ze stawkami.
Aktualnie korzystam z 4 skracaczy (shorte,ouo,bc.vc,adfly) i rezygnuje z adfly, bo walą na trafficu i stawki są strasznie śmieszne. Sprawdziłbym, jak to się ma tutaj, nawet jak shrink do shorte to nawet nie ma co startować.

Co ze zliczaniem shrinka?
" Multiple views from the same viewer are also counted thus you will be benefiting from all your traffic."
A tak serio to ile kliknięć z jednego IP? Tak jak shorte, 5?


RE: linkshrink.net Kolejny skracacz ! - Kickster - 02-08-2015 23:18

Dobra pany, nie wiem kto ma teraz ten serwis, ale jak chcecie tak beznadziejnie zliczać to dajcie CPM gdzieś na 2,20$ to będzie chociaz dobrze wyglądać, bo obecne 1,30$ i to przy takim zliczaniu to masakra. Mam uzbierane 3,50 jak tam jeszcze kiedys dzialalem (plus za nie usunięcie zarobków) dobije do minimum i zobaczymy jak z wypłatami bo są podobno 24h Smile


RE: linkshrink.net Kolejny skracacz ! - nurgiel - 03-08-2015 18:56

Kickster. Chętnie chciałbym usłyszeć twoją relacje z tego, czy wypłacą, czy nie.
Z paru linków wnioskuję, że bardziej mi się opłaca korzystać z linkshrink niż z adf.ly a nawet bc.vc, bo to spore ździerstwo gdy mój ruch jest szczególnie z Japonii i są zasady typu kilk za 0.50$, a sumuje do max 0.70$, czyli już po drugim kliku tego samego ip dostane 0.20$ i kolejne kliki są za darmo. Lepszy więc system jak shorte, że 5 klików z tego samego IP.

PS.
linkshrink totalnie pobugowany. Nie skraca linków ze znakami specjalnymi i trzeba ręcznie edytować link i dodawać.

@edit
O dziwo przynajmniej odpowiadają na pytania i to nawet szybko. Tak więc jeżeli kogoś interesuje zliczanie.
"For top tier countries we pay for all views. For lower tier countries we pay for four clicks per viewer. "

Akurat nie chce mi się wierzyć, że za wszystkie, tylko ciekawe, które wg nich wliczają się w magiczne "top tier". Jak widać, muszę drążyć temat.


RE: linkshrink.net Kolejny skracacz ! - nurgiel - 04-08-2015 22:44

Ogólnie dowiedziałem się, że zliczają 4 kliki z tego samego IP, czyli o jeden mniej niż shorte.

A teraz uwaga, bo zaczął się totalnie niepoważny dialog z supportem, który wciska kity.
Otóż napisali mi również, że zliczają wszystkie kliki dla "top tier countries".
Wow, fajnie, tylko ich tabela rates nie ma żadnych tierów, więc się pytam, które to kraje wliczają się w te top tier.
Odpowiedź brzmi "The highest paying countries."
top 5 krajów, wszystkie kraje od 2$ w zwyż? Kto wie, co autor ma na myśli. Dość profesjonalna odpowiedź. Napisałem, by nie leciał ze mną w kulki, bo widać, ze odpowiedź specjalnie nie jest sprecyzowana.
Jak wcześniej otrzymywałem szybkie odpowiedzi, to teraz po dwóch dniach zero odzewu.


RE: linkshrink.net Kolejny skracacz ! - Kickster - 05-08-2015 04:16

Jak dla marne zliczanie oraz bardzo niska stawka. Dobije do tych 5$ i zostaje przy shorte.st