Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik rBartka. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik rBartka. (/Temat-Dziennik-rBartka-95536)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik rBartka. - rBartek - 17-08-2014 23:02

(17-08-2014 23:00)VoreCC napisał(a):  A co myślisz o stawianiu na cudze typy? Od miesiąca ovserwuję mało znany fanpage 1500 like z bezpłatnymi typami i gość codziennie publikuje 2 typy. Ma ok. 75% trafnych, ludzie chwalą że wpadają

Osobiście szukałem takiej opcji, ale pomyślałem sobie że sam zacznę typować, bo co to za frajda skoro robisz praktycznie coś, co każe Ci ktoś inny. Ja głównie to traktowałem jako zabawę, chciałem sprawdzić jak to jest, i czy rzeczywiście jak niektórzy znajomi gadali - "tylko strata pieniędzy". Jak się okazuje, jednak nie Smile

Gdzie chcesz grać?


RE: Dziennik rBartka. - VoreCC - 17-08-2014 23:08

Mam 15 lat, nie pozostaje mi nic innego jak założyć fejka.. zainwestować chcę 10 zł na próbę, ewentualnie 20. Jaki serwis polecasz?


RE: Dziennik rBartka. - rBartek - 17-08-2014 23:38

Bet at Home. Jestem rok starszy, mi nic nie kazali przesyłać a wszystko mam fake oprócz imienia i nazwiska.


Dziennik rBartka. - Admin - 05-10-2014 11:08

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.