Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wakacyjna Praca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wakacyjna Praca (/Temat-Wakacyjna-Praca-94210)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wakacyjna Praca - BloNdyN - 16-07-2014 07:16

zalozyls konto aby tylko to napisac?. Nice mk..


RE: Wakacyjna Praca - Klin - 16-07-2014 07:33

Powodzenia zycze

Mam nadzieje ze chociaz targetujesz swoj spam

Lekko zaczalem sie usmiechac wczesniej, jakie byly komentarze...

Nie znam Twojego poradnika/tego co oferujesz za te 250zl ale moge powiedziec juz w ciemno, jesli glowna metoda to spam nawet automatem to cena i tak jest zbyt wysoka za takie cos. Ja pelen automat do fb rozdawalem za darmo

Co do reszty osob piszacych tutaj o pomoc.... pomyslcie troszke

Dlaczego np nie zrobicie francuskiego konta, zrobicie wydarzenie (konkurs z wygrana np telefonu) zbierzecie spora ilosc ludzi i zrobicie autoresponder. A w wiadomosci aby dokonczyc wziecie udzialu w konkursie landing page z dana oferta ? Od jednego francuza bedziecie miec okolo 15$ a konwersja jest naprawde duza.

Wlasnie dalem za darmo bardziej dochodowy sposob od autora tematu, dzialajcie

Pozdrawiam


RE: Wakacyjna Praca - Arkadio1994 - 16-07-2014 07:41

Nieźle Ci idzie, życzę dalszych sukcesów, postaram się częściej tu zaglądać, powodzenia Wink


RE: Wakacyjna Praca - kamilsz - 16-07-2014 07:56

Klin, w metodzie nie jest to tylko autoresponder no, ale wiesz jakie są cebulaczki chcieliby najlepiej za darmo miliony Wink


RE: Wakacyjna Praca - Klin - 16-07-2014 08:15

(16-07-2014 07:56)kamilsz napisał(a):  Klin, w metodzie nie jest to tylko autoresponder no, ale wiesz jakie są cebulaczki chcieliby najlepiej za darmo miliony Wink

Jak najbardziej rozumiem

Najbardziej denerwują mnie osoby które coś dostały za darmo ode mnie a później to sprzedają


RE: Wakacyjna Praca - Zarobiony_Koles - 16-07-2014 09:29

Klin dobrze gada, udzielasz wskazówki początkującym w PPA?


RE: Wakacyjna Praca - kamilsz - 16-07-2014 09:38

No to jest najgorsze Wink
Wczoraj padałem poszedłem spać o 1 w nocy nawet nie zdążyłem dać notatki bo zasnąłem
Cały dzień pomagałem osobą, które kupiły metodę.
metoda nie obniża zarobków innych w wiekszej ilosci sprzedaży, ale jest to większa praca dla mnie ja musze siedziec do nocy i pomagać każdemu, więc dlatego zamykam sprzedaż osoby, które kupiły metodę są w stałym kontakcie ze mną i pomagam im, aby ich zarobki były jak największe...

ktoś się orientuje po ilu dniach dostane kase z freebiza co wypłaciłem wczoraj ?

Dzisiaj jade kupić telefon i nie wiem jaki wybrać

-Samsung Galaxy S5
-Sony Xperia Z1/Z2
-Iphone 5S

Więc możecie mi doradzić za i przeciw ;pp

No to tak
CEL OGÓLNY: 2.940 / 5.000 PLN


RE: Wakacyjna Praca - must - 16-07-2014 09:46

Iphone miazdy wydajnoscia, ja bym bral iphona, brat ma i calkiem fajny. Wszystkie telefony z andkiem sie zaczynaja scinac po jakims czasie.


RE: Wakacyjna Praca - Zarobiony_Koles - 16-07-2014 10:02

jak wczoraj nie byli realizowane przelewy albo nie zostały skończone to dzisiaj. Jak nie to jutro. Gdy wypłata zlecona pierwszy raz może to potrwać o wiele dłużej Smile

Ile wczoraj zarobileś, na freebizie oraz na sprzedaży "poradników"


RE: Wakacyjna Praca - MatiMaister - 16-07-2014 11:45

kamilsz bierz iPhone jeśli chcesz coś solidnego. Większość je krytykuje, a w łapie nawet nie trzymało. Owszem są drogie, wylansowane i w ogóle, ale jakoś produktów apple jest powalająca.

Co do wypłat, to mi np pierwsza wypłata doszła po 48h od zlecenia Smile