Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ruszamy z aukcjami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ruszamy z aukcjami (/Temat-Ruszamy-z-aukcjami-93958)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Ruszamy z aukcjami - MaXimuS007 - 12-07-2014 00:18

@up
O to samo miałem pytać. I jeszcze fajnie by było, jakbym wiedział co będzie w następnych aukcjach. Bo nie wiem, czy mam licytować głośniki 5.1, czy poczekać na coś lepszego... A te tablety to nawet nie wiem, jak wyglądają, bo nawet grafika nie działa i skąd ja mam wiedzieć co to za shit?


RE: Ruszamy z aukcjami - Pawlak093 - 12-07-2014 01:01

(12-07-2014 00:18)MaXimuS007 napisał(a):  @up
O to samo miałem pytać. I jeszcze fajnie by było, jakbym wiedział co będzie w następnych aukcjach. Bo nie wiem, czy mam licytować głośniki 5.1, czy poczekać na coś lepszego... A te tablety to nawet nie wiem, jak wyglądają, bo nawet grafika nie działa i skąd ja mam wiedzieć co to za shit?

link masz w pierwszym poscie


RE: Ruszamy z aukcjami - Matheo249 - 12-07-2014 08:19

Monitory:


http://allegro.pl/monitor-lg-19-led-19en33s-b-3-5ms-gw-24m-i4407725862.html

http://allegro.pl/okazja-monitor-led-samsung-s19c150fs-tryb-eco-18-5-i4384807168.html


RE: Ruszamy z aukcjami - majeros - 12-07-2014 08:30

Zuhsm jak zawsze wszystko olał.
Nawet nie wiem czy wyśle nagrody z resów.
Nie wiem chyba on celowo to robi szkoda gadać...


RE: Ruszamy z aukcjami - xavi512 - 12-07-2014 08:43

(12-07-2014 00:18)MaXimuS007 napisał(a):  @up
O to samo miałem pytać. I jeszcze fajnie by było, jakbym wiedział co będzie w następnych aukcjach. Bo nie wiem, czy mam licytować głośniki 5.1, czy poczekać na coś lepszego... A te tablety to nawet nie wiem, jak wyglądają, bo nawet grafika nie działa i skąd ja mam wiedzieć co to za shit?

Dokładnie, nie wiadomo czy już teraz wydawać wszystko, bo przepadnie, czy poczekać na kolejne aukcje jeśli będą...
ZUHSM ODPOWIEDZ NAM CZY BĘDĄ JESZCZE INNE AUKCJE, CZY TO JUŻ WSZYSTKIE!!!


RE: Ruszamy z aukcjami - uszek54 - 12-07-2014 09:50

Straciłem kase tylko na tym ...."darmowe nagrody"
Nadaj czekam za pendrivem wygranym w maju ....


RE: Ruszamy z aukcjami - Unitato - 12-07-2014 12:24

Zamiast na początku napisać, że dodasz wtedy i wtedy więcej nagród to teraz tylko użytkownicy się denerwują.


RE: Ruszamy z aukcjami - Matheo249 - 12-07-2014 13:25

Zuhsm może czas w końcu znaleźć kogoś zaufanego do pomocy? Spójrz, nagrody z restocka czerwcowego nie wysłane. Niedawno był restock lipcowy i kolejne rzeczy do wysyłki. Teraz aukcje więc ostatecznie trochę się tego uzbiera. A pakowanie, wysyłka i inne pierdoły zajmą mnóstwo czasu. Zatem czy warto wszystko odkładać na koniec i przeciągać? Do tego dochodzi Twoja mała aktywność na stronie, rzadko jesteś na czacie. Tutaj na forum również, od czasu do czasu wpadniesz i co napiszesz. Na maile, pw, GG ostatnio bardzo mało lub wcale nie odpisujesz. Rozumiem, że możesz mieć mniej czasu lub jego brak, sprawy osobiste, ale zajrzyj co się dzieje. Napisz coś na czacie. Bo niestety, ale użytkownicy myślą, że ich olewasz smutny Ten II filar stoi dobre kilka miesięcy. Czy kiedyś będzie on aktywny? Parę dni temu dodałeś aukcje, ale chyba zbyt mało nagród, bo tylko 27 ich jest. I tylko tyle osób ma się pozbyć GP? A co z resztą osób? Może warto dodać więcej rzeczy? Takich jak lasery, koszulki, mp3 itd. Wtedy istnieje szansa, że prawie każdy się wyzeruje. A w obecnej sytuacji tylko użytkownicy z ogromną ilością punktów zgarną nagrody. Podsumowując może naprawdę warto znaleźć jakąś osobę bądź osoby do pomocy? Mogłyby chociaż odpisywać na maile w Twoim imieniu, gdyby ktoś miał admina dodawałby GP za unboxing, konkursy i inne. Być może znaleźć kogoś u siebie w swojej okolicy bądź znajomego/znajomą, którzy by pakowali nagrody z restocka, aukcji. Zanosili na pocztę i wysyłając. To nie jest wcale taki zły pomysł. Przemyśl to, bo to nie żaden "hejt", a zaproponowanie czy udzielenie rady, pomocy. Żeby serwis odżył na nowo. By było jak dawniej, że byłeś aktywny prawie codziennie Smile Jeszcze raz piszę, iż to nie jest żadne hejtowanie tylko propozycja. Wydaje mi się, że ludzie mniej by narzekali, gdyż któryś z nowych adminów byłby dostępny pod Twoją nieobecność. Albo dać moderatorom czatu dostęp do maila czy dodawania GP za unboxing, konkursy. Fajnie jakby modzi mogli banować, a nie tylko dawać status spamera na określoną ilość czasu. Bo ktoś założy nowe konto i spamuje. A tak to mod da bana i po sprawie. Tyle pomysłów także pomyśl nad tym wszystkim Big Grin



Ale się rozpisałem Rolleyes


RE: Ruszamy z aukcjami - kkrzysiek_k - 12-07-2014 15:18

Prawda jest taka że administrator nas olewa i liczy tylko kase na koncie, nieźle się uśmiałem jak napisał w tym temacie że co miesiąc dokłada do serwisubeka Użytkownicy którzy zarejestrowali się niedawno nie mają szans na wygranie czegokolwiek bo wiadomo że zgarną wszystko Ci co są najdłużej, a przecież oni też włożyli w to pieniądze.
Mógłbyś w końcu napisać jeden konkretny post czy temat jak to dokładnie będzie wyglądać. Zero odpowiedzi i zero szacunku dla użytkowników.


RE: Ruszamy z aukcjami - MaXimuS007 - 12-07-2014 15:22

Matheo249: ty byś się nadał na admina. Tongue

Trzeba będzie pospamić na maila adminowi, bo tutaj znowu nie odpowiada...