Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hajs się zgadza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hajs się zgadza (/Temat-Hajs-sie-zgadza-91539)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Odp: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - casualsprojects - 28-05-2014 13:59

Wtyczka nic sama nie robi,
pomaga trochę w pisaniu dobrych postów i tyle Wink

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 28-05-2014 14:13

Ponoć dzięki niej blog jest wyżej na liście google. Więc nie wiem zbyt jak to już jest. Ludzie piszą że ta wtyczka jest niezbędna do optymalizacji bloga.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - zozols1 - 28-05-2014 16:12

Nie poddawaj się !!! Big Grin Początki są najtrudniejsze. Pierwsze 3.5 da Ci taką satysfakcję, że następnego dnia będzie już 10.5 Tongue


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 28-05-2014 17:35

Taką satysfakcje? Chłopie, zrobię za to takie zakupy, że nigdy ich nie zapomnę! Big Grin Serio xD Ostatnio odszedłem na moment od laptopa a włączona była właśnie ta strona. Rodzic wszedł bo okno chciał zamknąć, bo burza była taka mega. Przy okazji zobaczył tą stronę i mnie opierdzielił, powiedział żebym się w to nie bawił bo im długów naniosę i tak dalej. Ale patrząc na logikę, np. firesub to legalny sposób zarabiania, po drugie, jak z zarabiania hajsu mogę nanosić długów? Big Grin Jak to w regulaminie na firesub piszą, jeśli rodzice nie pozwalają tam zarabiać, to i tak to będę robił. Big Grin


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - zozols1 - 28-05-2014 17:49

Ale wiesz, dane będziesz musiał ich podać i wtajemniczyć ich w to bo do wypłaty te dane są potrzebne. Niestety takie życie bo jesteśmy niepełnoletni.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 28-05-2014 18:10

Jak to do wypłaty? A to nie leci po prostu na PP? Czekaj no, teraz to mnie zaskoczyłeś.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - zozols1 - 28-05-2014 18:57

No jeśli chodzi o firesub to na pp się da, ale inne serwisy to już konto bankowe. Inne typu freebiz czy instanter


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - casualsprojects - 28-05-2014 19:09

A w regulaminie pp nie ma nic o pełnoletności? :>
Poza tym i tak się musisz rozliczać Wink
Wtyczka sama nic nie robi i nie daje.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 28-05-2014 19:12

Aa to spoko. Wiesz, moi rodzice są trochę bojący się tego co robię. Big Grin Nie jestem normalnym "dzieckiem" np. w mojej szkole. Jestem lubiany itp. ale wyróżniam się tym co robię. Big Grin No, wracając, rodzice na pewno by się nie zgodzili podawać ich nazwiska i tak dalej. To z zarobków by była dupa... ale jak na firesub można tak to lajt. Ten serwis i Firecash najbardziej mnie interesują.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - casualsprojects - 28-05-2014 19:20

Musisz się rozliczyć z każdej zarobionej kwoty,
a rozliczyć się możesz tylko będąc pełnoletnim,
czyli rodzice muszą się rozliczyć za ciebie Wink