Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? (/Temat-Co-wasi-rodzice-sadza-o-zarabianiu-w-internecie-90467)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Zartrom - 13-05-2014 11:45

Moi rodzice mówią do mnie abym im pokazał żywą gotówkę gdy mówię że coś zarobiłem.
Pieniądze trzymam oczywiście na paypalu i zbieram sobie na coś.

Oczywiście są teksty typu : "Uważaj abyś w jakieś ciemnie interesy się nie wkręcił"

"Oszukają cie i tylko czas stracisz"
"Kto ci da pieniądze za siedzenie w internecie ?!"

Walić to, róbmy hajs Big Grin


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - michalska1 - 13-05-2014 14:42

moi sceptycznie do tego podchodzą chpociaż teraz to i tak juz lepiej


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Mateush - 14-05-2014 15:03

Moi rodzice kiedyś byli przeciwni, ale gdy zacząłem sam się utrzymywać z zarabiania w internecie, mogę sobie pozwolić na realizacje moich pasji, mogłem zainwestować trochę grosza z sukcesem to zmienili zdanie, a ojciec sam zaczął się interesować co, jak i gdzie i ile z tego można wyciągnąć


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - michal463 - 14-05-2014 16:47

Moi się cieszą że sam coś kombinuje. Nic do tego nie mają.


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - gekon246 - 14-05-2014 16:55

moi rodzice uważają ze to strata czasu ;/
ale jednak ja chcialbym spróbować Smile


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Mauorycy - 14-05-2014 17:09

(12-05-2014 15:00)badom napisał(a):  
(11-05-2014 16:31)Mauorycy napisał(a):  Mając 20 lat podjechałem kiedyś Jaguarem pod dom z kwitkiem potwierdzającym opłatę za wakację w Turcji...
Usłyszałem "dobrze, dobrze, ale jakbyś tak się sam miał utrzymać to by nie było tak kolorowo...zajmij się lepiej studiami itd itp...[rodzice opłacają mi mieszkanie w KRK - ok 700 zł"

Masz Jaguara, wyjeżdżasz na wakacje do Turcji, a mieszkanie utrzymują ci rodzice?
Ja jeśli kiedyś będę przez internet zarabiał 1200 + to pierwsze co to będę chciał zejść z barków rodziców i samemu się utrzymywać Smile.

Nie odbiegając od tematu- moim rodzicom się nie podoba PPA, jeśli chodzi o Fake content, dlatego jeśli kiedyś do tego wrócę to postaram się wrzucać przynajmniej to, co obiecuję pobierającemu Smile.


Stara, piękna XJ6 kupiona za jakieś 10 kafli i wakacje w Turcji za 1/3 tego to dla mnie jeszcze nie powód, aby przejść w 100% na swoje Smile
"1200+/msc" i samemu się chcesz utrzymać...Zazdroszczę odwagi Smile


(12-05-2014 15:31)SexPistols napisał(a):  Starego jaguara kazdy moze kupic za 5tysiakow, wakacje w turcji to akurat jedna z najtanszych opcji na wakacje za granica, nie widze powodu czepiania sie, ze nadal utrzymuja go rodzice. Pokolorowal tylko Smile


Turcja fakt faktem droga nie jest, ale tych "najtańszych" opcji raczej wakacjami bym nie nazwał Smile


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Vanquer - 16-06-2014 18:36

Kazali mi uważać, by nie było problemu z policją *.*


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Differrus - 17-06-2014 12:30

Nic nie wiedzą Jerk2


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - marinko13 - 17-06-2014 12:31

Raczej ich nie wtajemniczam.


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - WujRock - 28-06-2014 11:34

Mi tez mowili zeby przypadkiem policja nie zapukala pewnego dnia Jerk

Kiedys sie smiali, ze nic nie zarobie przez neta. Teraz ja sie zaczne smiac jak bede zarabial wiecej niz Oni po liceum, studiach, szkoleniach itd. a ja po zarabiam.com Lol