Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. (/Temat-Dziennik-kogos-kto-nie-umie-porzadnie-zabrac-sie-do-pracy-89723)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 11-05-2014 17:21

3Dni pózniej wracam do was. Udało mi się nabić 8tyś wejsc na shorteście (dobrze mi tak idzie Lol ) i jednego leada na firesubie. Z reffami jest trudno, a raczej słabo - na 34reffy zarabia 9 facepalm . Jednak mają już 7.5 tyś wejść co daje im kilkanaście $ a mi 3.20$. Wiec pozdrowienia dla tych którzy mówią że nic im nie pokazałem.

szukam mentora firesub


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 12-05-2014 19:47

Nadal dobrze mi idzie 2 , dziennie ponad 1-2tyś wejść shorte. Cały czas przybywa reff, niestety nie cały czas tych pracujących. Zebranie zarobków na shortest to 150zł na firesubie 120 więc cel do końca maja już osiągnięty Huh

szukam mentora firesub


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 14-05-2014 08:00

Staty z shorte:
7Maj - Wejścia 2600
8Maj - Wejścia 1200
9Maj - Wejścia 500
10Maj - Wejścia 250
11Maj - Wejścia 2600
12Maj - Wejścia 2000
13Maj - Wejścia 2000
Zarobek z tego miesiąca - 28,20$, do końca miesiąca mam zamiar go podwoić/potroić.
Firesub - Następny lead na autopilocie.


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 14-05-2014 16:10

Postanowiłem codziennie dodawać codziennie post z zarobkami + celem na jutro. Nie będzie celów miesięcznych tylko po prostu cele na następny dzień, myślę że będzie to lepsza motywacja. To co widzicie wyżej pisałem o 9, teraz jest 17 i zarobione 30$. Moim zdaniem jest to dobrym wynikiem.

CEL NA JUTRO:
1300Wejść shortest
Popisać z Szamanem, zgodził się mentorować.


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 20-05-2014 18:58

Usuneli konto shortest. Za niby jakieś autosurfy czy coś takiego, ale jeśli myślą że odpuszczę się mylą. Będę walczył o każdą złotówkę. 4
Opinia o mentorze Szamanie - Szaman jest dobrym mentorem, lecz zalezy dla kogo. Nie ma zbyt wiele czasu lecz czy poprosi się go o coś zawsze pomoże. Nie jest tak, że musisz go prosić o najmniejszą wskazówkę. Daje sposób który ty możesz wykorzystać. Niestety sposób nie dla mnie, ale na pewno można z niego dużo wyciągnąć. Smile
Skoro nie ma shortesta pozostaje firesub - I właśnie dlatego piszę ten post ZNALAZŁEM SWOJĄ NISZĘ! Big GrinIdeaIdea2JerkJerk2HuhHuhHuh . Nie jest to nisza poziomu 20zł dziennie niestety... JEST TO NISZA POZIOMU 50-200ZŁ DZIENNIE! HuhHuhHuh Mam podniete jak nigdy, będę bogaty Big Grin Trzymajcie kciuki!


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - Android5 - 20-05-2014 19:41

Nieźle ci idzie, oby tak dalej, życze powodzenia Smile


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 24-05-2014 12:59

Do sposobu którzy opisałem wyżej trzeba czasu więc narazie nie będę korzystał. Zyskałem jednak dwa duże fanpage z baaaaaaaaaardzo dobrą aktywnością. Wracam do shorte - robie nowe konto. Starego chyba nie odzyskam


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - imperator123 - 24-05-2014 18:36

To może przejdź na adf.ly skoro ci konto usuneli w shorte.


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 25-05-2014 07:30

Wole shorte ;d


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - Lukines - 25-05-2014 09:07

@4funsecond czyli coś musiało być że wracasz do shorte pomimo usunięcia konta ;D Przyznaj się że na lewo nabijałeś ;D