Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? (/Temat-9-krajow-juz-swietuje-czy-i-My-bedziemy-mieli-powod-do-radosci-8955)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - ketrab - 20-06-2010 11:55

skoro nie ma szans to wyłączcie kompy i nie siedźcie jak mendy i łudźcie się, że będzie akurat PolskaWink Może akurat w drodze wyjątku podadzą inne państwa...? Ja tam wierzę i czekam..;]

PS Jak bedzie Polska to wyrucham ta kathyBig Grin


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - BartuS - 20-06-2010 11:56

United Poland ;d (^^)

Mam nadzieję, że szybko będziemy mogli korzystać ze szopy ;d
ketrab napisał(a):PS Jak bedzie Polska to wyrucham ta kathy Big Grin


Hahahahahhah


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - Tidus - 20-06-2010 11:58

Ja nadal wierze ze Polska będzie nawet jezeli juz alfabetycznie minęła litera "P"


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - MareKSG - 20-06-2010 12:09

Polak dla amerykanina zrobi wszystko, pcha się mu do 4 liter bez wazeliny, ale to nie działa w drugą stronę, bo amerykanie leją na nas prostym sikiem... smutne ale prawdziwe


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - mikolaj90 - 20-06-2010 12:32

Po co Wy w ogóle koczujecie w tym temacie i piszecie w kółko: ,,Nie będzie shopu dla Polski", ,,Będzie shop dla Polski" ?

Jak zrobią to będzie, a jak nie to nie będzie. Proste prawda ? Zaczekajcie chwile. Nikt z Was nie wie czy będzie, czy nie będzie.

Ps: Poza tym, nie opłaciliście abonamentu radiowo-telewizyjnego i niczego nie zamówicie ! xD Big Grin


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - piotrek8000 - 20-06-2010 12:45

Polski już nie bedzie;/ Teraz bedą ruskie mendy i UK.


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - MareKSG - 20-06-2010 12:50

(20-06-2010 12:32)mikolaj90 napisał(a):  Po co Wy w ogóle koczujecie w tym temacie i piszecie w kółko: ,,Nie będzie shopu dla Polski", ,,Będzie shop dla Polski" ?

Jak zrobią to będzie, a jak nie to nie będzie. Proste prawda ? Zaczekajcie chwile. Nikt z Was nie wie czy będzie, czy nie będzie.

Ps: Poza tym, nie opłaciliście abonamentu radiowo-telewizyjnego i niczego nie zamówicie ! xD Big Grin


Ja mam inne pytanie... Po co ten temat jest?? Chyba po żeby dyskutować na temat tego newsa... No chyba, że coś mnie ominęło...


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - mikolaj90 - 20-06-2010 12:55

No ok, tak tylko napisałem. Pisać w nim można i dyskutować, ale w kółko, że sklep będzie i sklepu nie będzie. Jak powiedzą to się okaże.


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - Sintui - 20-06-2010 12:57

Według mnie nie zrobią... a wiecie dlaczego? Bo w Polsce dużo osób się w to bawi i jakby zrobili shop dla polaków to by mieli za duże wydatki na przesyłki itp... Ja od początku o tym wiedziałem i naprawdę się zdziwię jeżeli dadzą shopa też dla nas, oczywiście pozytywnie.


RE: 9 krajów już świętuje - czy i My będziemy mieli powód do radości? - SZAFI - 20-06-2010 13:49

oni wiedzą że Polacy będą chcieć wszystko za darmo... i dlatego cały czas mają nas w dupie...