Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz Mentora ? Zajrzyj ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Instanter (/Forum-Instanter-386)
+---- Wątek: Szukasz Mentora ? Zajrzyj ;) (/Temat-Szukasz-Mentora-Zajrzyj-87167)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Szukasz Mentora ? Zajrzyj ;) - D.ave - 13-03-2014 13:32

(13-03-2014 12:02)MankuT napisał(a):  Jak Wy potrzebujecie mentora do spamu na FB to nie wróżę kariery. Cześć tych pseudomentorów wykorzystuje zwyczajne fanpage inny osób. facepalm


Dokładnie.

Sadząc po wysypie spamu w grupach ogłoszeniowych mogę wnioskować że na tym polega ten poradnik. Nie wspomnę o osobach które podszywają się pod znane osoby i gwarantują wielką wygraną.Ostatnio widziałem ze ktoś założył profil ,,Justyna Kowalczyk - Oficjalny Profil'' i proponował wspólną masturbacje na Stream Lol .Rozumiem chęć zarobienia trochę grosza,ale ludzie bądźcie bardziej kreatywni facepalm . Mimo że nie zarejestrowałem się z refa plusik leci do autora tematu Wink.


RE: Szukasz Mentora ? Zajrzyj ;) - DeoRIP - 13-03-2014 13:36

Hahaha uśmiałem się dobrą rozkmina XD Hahaha beka


RE: Szukasz Mentora ? Zajrzyj ;) - D.ave - 13-03-2014 13:58

DeoRIP,Lepszą rozmkminą jest to,że osoby którym pomagasz wysyłają poradnik po zarejestrowaniu się z refa Wink. Zacytuje kawałek poradnika wysłanego przez twojego ,,ucznia'' .Poradnik dotyczy hotcash'u

Cytat:Jeżeli nie chcemy zaspamowywać FB i td linkami z hotcash i td i chcesz mieć bardziej dochód stały robisz stronę typu ----------- http://dziw.....pl/

Jeżeli macie jakieś pytanie PW na forum zarabiam.com lub pisać na e-mail: [email protected] lub na gg: 15842503

Pod spodem widnieje ,,Autor Deo RIP '' do tego dostajemy piękną listę grup gdzie można pospamować Smile. Ciągle twierdzisz że poradnik nie opiera się na spamowaniu na fejsie ? Pogratulować osób którym pomagasz,dymają cie jak chcą beka Lol


RE: Szukasz Mentora ? Zajrzyj ;) - DeoRIP - 13-03-2014 14:20

Takie osoby są banowane i się nie z tego śmiałem tylko o tamtej lasce ;p czytaj ze zrozumieniem a nie z piana w pysku a po 2 coś trzeba rzucić refom żeby mogły zarobić potem będę dla zarabiających lepszy poradnik wysyłał. I można dostać nick tej osoby.


RE: Szukasz Mentora ? Zajrzyj ;) - kuba1998ii - 13-03-2014 16:19

Naprawdę polecam tego Pana ! Dzięki niemu zaczynam zarabiać wczoraj zacząłem i zarobiłem 10.50zł.
A dziś będzie jeszcze więcej Smile.


RE: Szukasz Mentora ? Zajrzyj ;) - NieWPelniAnonim - 13-03-2014 16:32

ładnie wszystko opisanie, polecam


RE: Szukasz Mentora ? Zajrzyj ;) - sebens - 13-03-2014 17:18

Również polecam, dobra współpraca miły kontakt Wink


RE: Szukasz Mentora ? Zajrzyj ;) - DeoRIP - 13-03-2014 23:29

W piątek tzn 14.03 ( Jutro) Prawdopodobnie nie będę miał czasu więc proszę się uzbroić w cierpliwość jeżeli bym nie odpisywał. Jak by się okazało że nie będę cały dzień dostępny odpiszę na wszystkie wiadomości w sobotę.


RE: Szukasz Mentora ? Zajrzyj ;) - przemaz1987 - 14-03-2014 23:59

Ja również się zarejestrowałem, Czekam i pozdrawiam Smile


RE: Szukasz Mentora ? Zajrzyj ;) - draksone - 15-03-2014 08:43

Ja także,jeszcze wczoraj,czekam na poradnik Smile